Skocz do zawartości

S12 vs M12


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

po długich oczekiwaniach na PB M12 , wreszcie wszystko gra :P wszystko podłączone , nie żałuje że czekałem aż tak długo bo jestem bardzo mile zaskoczony jak to gra , ta "m-ka" robi masakrę , początkowo siedziała w closed - nawet, nawet :P ale w BR to poprostu inaczej ten głośnik pracuje :P ,ciśnienie jest dużo większe , basik miękki ,wszystko w pobliżu wpada w rezonans i dodam że jest na wygrzaniu , gain nie przekracza połowy a w środku już zatyka uszy.Jednym słowem jestem zadowolony i nie oczekiwałem takiego rezultatu , wszystkim którzy mi doradzali dziękuję :P

 

[ Dodano: 2008-09-02, 16:38 ]

jeszce jedno pytanie :jak głośniczek się wygrzeje ,ile tak na codzień dawać mu do pieca tak żeby nie przesadzic z mocą :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko do Ciebie pawcio1813 zresztą do reszty userów też.

No więc z radia masz poprowadzony jeden RCA(chinch) do wzmacniacza(no nie wiem, lewy kanał lub prawy) wszystko spięte i gra.

Ale na moją głowę(muza jest stereo czyli raz sygnał jest podawany na lewy kanał raz na prawy, lub na oba na raz) jak podłączę 1 chinch-a to w tym momencie gdy sygnał jest podawany na drugi kanał praktycznie tracę część sygnału(muzy) bo jest podpięty 1 chinch(czyli mono).

 

Nie wiem czy zrozumiale napisałem, w instrukcji zalecają podpięcie 1 chinch-a z radia do wzmacniacza i zworkami ustawienie na mono, ale co wtedy z sygnałem podawanym 2 chinch-em?

Czy w przypadku subwofera to nie ma znaczenia?

Mam 2/250 i na razie bez głośnika(mam zamówić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że jesteś zadowolony i widzę że jednak buda BR jest bardziej przekonująca :)

 

jeszce jedno pytanie :jak głośniczek się wygrzeje ,ile tak na codzień dawać mu do pieca tak żeby nie przesadzic z mocą :)

 

Gain ustaw na 80% mocy, więcej nie ma co nie przyniesie to pozytywnego rezultatu. M-ka może przyjąć dość sporo HPB-1502 mimo że jest budżetowym wzmakiem niskiej klasy nie robi na niej wrażenia z swoim realnymi 420W około.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...