Skocz do zawartości

Skrzynia basowa aktywna


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zrobisz zdjecia to napewno jakies rozwiazanie sie znajdzie ;>

 

Watpię. Szczególnie z podejsćiem i wiedzą autora wątku. Tak wyglądają drzwi w Jego Audi (i moim niestety też). Oczywiście bez tej pianki. Ani kawałka blachy żeby się do czegoś przykleić. Oryginalne głośniki w tapicerce to 10cm, więc zapomnijcie o dobrym graniu z przodu bez solidnej ingerencji w drzwi i boczek. Szacuję że trzeba wsadzić w samo to wygłuszenie 600-800 zł i dużo pracy żeby cokolwiek z tego było.

 

PS.

Mój wątek o drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko da się zrobić, a temat kolegi ygrek nie wydaje się póki co przydatny

 

zaglądnij lepiej tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic923483.html

 

kolega maxtz pokazał jak da się to rozwiązać, i prawdopodobnie jak zajedziesz do niego autkiem, to wykona Ci i zamontuje podobne dystanse :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega maxtz pokazał jak da się to rozwiązać, i prawdopodobnie jak zajedziesz do niego autkiem, to wykona Ci i zamontuje podobne dystanse :super:

 

... po którym to zabiegu 16to centymetrowe głośniki będą "przeciskać" dźwięk przez 10cio centymetrowy otwór, czyli otwór o 2.5x mniejszej powierzchni. Oczywiście można na to przymknąć oko, bo zapewne zagra to lepiej niż te 10cm w boczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to najlepsza opcja jeśli nie chcesz ruszać tapicerek

Zgadza się. Przepraszam za mój cynizm, ale po prostu wuj mnie strzela jak myśle o tych drzwiach. Mogłem se kupić Passata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sugerujecie,że mam się nie brać lepiej z przód ?

Sugerujemy że nie własnymi siłami. To jest wykonalne, ale trochę kosztuje i wymaga jakiejś wiedzy. Na pierwszą instalację i uczenie się nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym te głośniki do wzmaka podłączył lepiej by trochę zagrały bo przecież nie są tragiczne ???

To pytanie retoryczne?

 

 

Powiedz w ogóle co możesz ruszyć w aucie tzn na co masz przyzwolenie? Rozmawiamy tu o robieniu furtek, a sytuacja może być taka, że ojciec nie pozwala Ci ściągnąć nawet boczku (gdzie te niby zdjęcia?)

 

Co do tego rozwiązania co pokazał hehepack to wcale nie jest to dobre rozwiązanie... na pewno najlepsze z możliwych. Gdyby było to zrobione łatami z aluminium to byłoby dobrze, a tak to pewnie wszystko tam lata i wibruje...

 

Jak na razie ani słychu ani widu rąk do pomocy ;]

To jak, ktoś ma do Ciebie przyjechać i Ci to zrobić? To forum, a nie zamawianie pomocy na telefon. Chcesz żeby ktoś Ci to zrobił to podjedź do zakładu CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary odpuść sobie tego SWR naprawdę nic dobrego z niego nie ma w tej skrzyni ... W CL 10" daje w miarę rade , ale mimo tego mój RF zjada go na śniadanie a kosztuje MNIEJ !!!

Tak jak pisałem w wątku o pomocy , możemy się spotkać , pojechać na spokojnie do roberta i obgadać z nim co da się u ciebie zrobić , nie zaczynaj od suba , tylko porządnego przodu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielus, zaglądnij do mojego tematu w waszye instalacje. Będziesz miał jako takie rozeznanie :)

 

p.s. Kup dobre radio na początek

No widziałem niezła robota,a co do montażu to szwagier się zgodził na robotę za kratę piwa,a trochę się zna na tym więc powiedział,że mi pomoże ale muszę dobrać klocki i żeby miał wszystko gotowe i do niego.A ja tyle szukałem a 2km od siebie znalazłem pomoc lepsze to niż miał bym płacić komuś 800 stów za montaż.Szwagier miał kiedyś w golfie IV car audio sam robił,kilka razy zmieniał ale mówi,że z przodem sporo jeb*nia będzie ale zrobi w jakiś weekend bo pracuje sporo,ma różne zmiany także po południu odpada.Pomóżcie mi dobrać jakieś głośniki na przód o ile wiem to są chyba na przodzie 13 cm potem radia takiego pod suba i przód czyli 4 kan chyba no 2 wzmacniacze tył i przód,kable,maty i sub jakiś nie wiem jak Wy ale ja bym był za tym co pisałem wcześniej Swr 12" mam w końcu kombi a w bagaju sporoo miejsca :) Więc proponujcie sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier się zgodził na robotę za kratę piwa

to koniecznie zamieść relację :zglupkiem:

lepsze to niż miał bym płacić komuś 800 stów

Chyba żartujesz... widząc twój poziom wiedzy i sposób w który się do tego zabierasz ...

trochę się zna na tym więc

powinien Ci dobrać klocki .

Szwagier miał kiedyś w golfie IV car audio sam robił kilka razy zmieniał

Co czyni go fachowcem ...

z przodem sporo jeb*nia ale zrobi w jakiś weekend

Chcę to zobaczyć jak zrobi drzwi w A4 :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze to niż miał bym płacić komuś 800 stów

 

Chyba żartujesz... widząc twój poziom wiedzy i sposób w który się do tego zabierasz ...

 

nie wiem ale czy Ty śpisz na kokosach jak mam komuś płacić jak mogę mieć praktycznie za darmo robociznę wiesz może nie będzie to aż tak dobrze zrobione jak u Was ale raczej niczego nie spierdoli

trochę się zna na tym więc

powinien Ci dobrać klocki .

nie ma czasu na przeglądanie stron i wybieranie...

Szwagier miał kiedyś w golfie IV car audio sam robił kilka razy zmieniał

Co czyni go fachowcem ...

wcale nie ale miał z tym już do czynienia...

z przodem sporo jeb*nia ale zrobi w jakiś weekend

 

Chcę to zobaczyć jak zrobi drzwi w A4

jak będzie zrobione to dodam foty a teraz to sobie możesz pisać co chcesz :P

 

Wałkujemy ten temat a Wy się tylko ze mnie nabijacie :kwasny: co mnie wkurza,proszę o pomoc w doborze klocków do samochodu i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...