Skocz do zawartości

Skrzynia basowa aktywna


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to Audi A4 2000 rok z salonu i jak tata kupował to jeszcze przy kierownicy dodatkowo jest taka gałka do obsługi radia ale pamiętam,że sprzęt parę koła kosztował bo nawet nieźle gra.

A głośniki to chyba jakieś soniacze wnioskuje to po radiu,które jest Sony i jest też od nowości ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego czy Twoj tata w ogole wie co Ty kombinujesz z jego autem ? wiesz ze musisz posciagac cale tapicerki, pociagnac kable przez cale auto, co za tym idzie rozbieranie plastikow, moze i wymontowanie foteli itp. a drzwi beda obklejone jak to moj tata mowi "jakims chujstwem" : ))a nie fajnie by to bylo potem wszystko zdzierac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wiedział,że tylko chce suba wzmacniacz i nowe radio a nie wie jeszcze o przodzie i pewnie się uśmiechać nie będzie :) Wiem,że to nie jest tak hop siup i jest z tym pieprzenia się.Dlatego chciałem najpierw zrobić tył a potem jak nazbieram kasy i pogadam z tatą to wtedy przód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówiłem,że dobierzcie mi do tego suba co wyżej pisałem jakiś wzmacniacz np:ze str. http://www.audiosklep.pl/ w miarę dobry.

 

No tak a może na ten czas jakiś wzmacniacz na przód do tych głośników co mam od nowości w miarę rozsądną cenę a potem jak nazbieram kasy to pomyślę o przodzie bo na pewno będzie trzeba zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze te glosniki co masz w aucie wcale nie sa zle ? wez kup wzmacniacz i podepnij je pod niego a napewno zagraja duuuzo lepiej , kto wie czy czasem nie wystarczajaco dla ciebie :)) a jak nie bedzie dobrze , to kup http://www.audiosklep.pl/dls-r6a-p-3192.html - r6a jezeli koniecznie z tej strony to dalem linka :) mysle ze jak dobrze zrobisz drzwi to suba nie koniecznie bedziesz chcial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki wzmak byście proponowali taki w miarę tani jak pisałem żeby pociągnoł 4 głośniki z przodu i 2 z tyłu

 

Straciłeś dwa dni by się czegoś dowiedzieć i.. nie dowiedziałeś się w zasadzie niczego. W tym czasie mogłeś odnaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Ale jak stwierdziłeś - nie znasz się więc czytanie nic CI nie da.. więc powiedz mi, co Ci da że ktoś coś doradzi w Twoim temacie? Czym on się różni od setek podobnych tematów? Jak ja k** nie lubię zapyziałego lenistwa :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłeś dwa dni by się czegoś dowiedzieć i.. nie dowiedziałeś się w zasadzie niczego. W tym czasie mogłeś odnaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Ale jak stwierdziłeś - nie znasz się więc czytanie nic CI nie da.. więc powiedz mi, co Ci da że ktoś coś doradzi w Twoim temacie? Czym on się różni od setek podobnych tematów? Jak ja k** nie lubię zapyziałego lenistwa :wsciekly:

Słuchaj ale Wam mogę zaufać co do CA,ale jak jak czytam inne jakieś wypowiedzi to zrozum ja nie mam żadnego porównania itp. itd.

Więc piszę to po raz enty i stawiam sprawę jasno czy może mi ktoś doradzić jakiś wzmacniacz na przód czyli 4 z przodu i 2 z tyłu(tak ogarniacie)żeby pociągnęło te 6 głośników ale żeby ten wzmak nie był za drogi ale wystarczający.Druga sprawa zdecydowałem się na tego suba bo poczytałem trochę o nim http://allegro.pl/alpine-swr-1223d-i-1243d-600w-rms-totalny-bass-i1740416477.html a on już nawet jest w skrzynce więc nie trzeba robić pod niego skrzyni-i teraz doradźcie mi jaki wmak do niej ale taki w rozsądnej cenie nie musi być nowy(Wy się na tym lepiej znacie)a zostaną jeszcze kable a potem do tego wszystkiego radio,i tylko tyle od Was oczekuje bo ciągle toczymy błędne koło bo każdy mi sugeruję coś innego.Więc proszę o pomoc w tym co napisałem.Proszę o linki i co polecacie a coś wspólnie wybierzemy.Myślę,że mi pomożecie :)Tylko,jak pisałem budżet jest ograniczony uff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...