Skocz do zawartości

Przeskok z KENWOOD KDC-BT61U na ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no te kenwoody nie głupie, zastanawiałem się jeszcze nad jakimś clarionem lub pionkiem 88rs ale z nim jest problem bo mało dostępny i z kosmicznymi cenami.... Może ktoś z was ma jakieś fajne radyjko na sprzedaż, zawsze to lepiej upić od kolegów z forum niż na allegro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke_23 wezmę pod uwagę :)

 

 

Alpinka odpada z jednego względu, że ma po blokowane funkcje i beż zestawu IMPRINT nie ma sensu kupować takowego radyjka, natomiast co do pionka to tylko wersja 88rs by mnie interesowała także wchodzą w grę tylko CLARIONY I KENWOODY, szczerzę to żałuję bo dałem ponad 800zł za swojego KENWOODA i niczym nie zachwyca :/ a w tej cenie mógłbym mieć coś znacznie rozsądniejszego, no ale człowiek na błędach się uczy... Może ktoś jeszcze coś ma do zaoferowania ciekawego raczej preferowałbym zakup od Was :cwaniak:

 

 

Z tego co teraz troszkę poczytałem to te Kenwood PSW9531 są dość mocno awaryjne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinka odpada z jednego względu, że ma po blokowane funkcje i beż zestawu IMPRINT nie ma sensu kupować takowego radyjka

 

Może doczytaj jaka Alpina ma imprint ...

 

Na oferty tutaj w tym dziale nie licz , bo to nie jest dział kupię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Alpinka odpada z jednego względu, że ma po blokowane funkcje i beż zestawu IMPRINT nie ma sensu kupować takowego radyjka

 

A to coś nowego.... Czyli moje też ma jakieś poblokowane funkcje ? Hmm.. ciekawe czemu nie napisali tego w instrukcji :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co teraz troszkę poczytałem to te Kenwood PSW9531 są dość mocno awaryjne :(

 

wiesz jak to jest wszystko zależy jak kto się obchodził z radiem jak ktoś szanuje to mu służy na opinie trzeba brać poprawki wiesz jak to jest z pisaniem opini często goście nawet nie mieli tej jednostki w rękach a mają najwięcej na forach do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zomer1980 kolega ma radio już prawie sprzedane ;/ a ja dopiero chcę kupić w przyszłym tygodniu... Także najbardziej ja na razie jestem skłonny przy Kenwood PSW 953.... może do końca tygodnia coś jeszcze się trafi. A teraz dwa pytania z innej beczki ponieważ nie chcę zakładać nowego tematu

 

1- czy wygłuszenie bagażnika dekarką da jakiś efekt czy to są stracone pieniądze ?

2- zastanawiam się nad sprzedaniem PHASE RS2 który napędza mi suba (DLS RW10) i kupić 3 kanałowy piecyk np. AUDISON SRX 3, lub też zostawić RS2 pod suba a dokupić jakąś 2 kanałówkę na przód ? Jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zomer: co Ty masz z tym waleniem smołą? Miałem Accorda zrobionego dekarką, auto często stało po kilka godzin w pełnym słońcu ( temp >25 ) i NIGDY!!!!! nie śmierdziało i po kilku miesiącach wszystko trzymało się na swoim miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...