Skocz do zawartości

-600złmały sub


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako ze koncze zabawe z moim przednim graniem chciałbym dowiedziec sie co nieco o subach jakie moge zastosowac, odrazu zaznaczam ze nie potrzebuje totalnego rozpi****lacza, tylko miłego dopełniania mojego przodu(opis). raczej bedę szedł w małe przetworniki 20-25cm. następnym dylematem z którym sie borykam jest wybór obudówy (muzyka to w 80% OnlyTrance, a wiec rytmiczna linia basowa czasami tez potrzebne jest głębsze zejscie). no i jakis odpowiedni wzmacniacz kontrolujacy ten subik. Myśle ze kwota która bede chciał "zainwestowac" to jakies 500-600zł na sam sub i wzmak nie liczac dodatkowych kabli, rozdziałek itp.. Wiem, wiem nie jest to polotowa suma, ale mam nadziej ze cos da sie wyskorbac z tego.

 

P.s post tem nie jest ogłoszeniem "kupie" jest to tylko zbiór informacji które maja na celu pomoc w doborze gratów :zawstydzony:

 

Z góry przepraszam za setny temat tego typu, oraz z góry dziekuje za odpowiedzi.

pozdrawiam Owczy

 

ojoj jakis błąd popełniłem temat miał byc mały sub :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mds albo hx08 w sedanie? Może jeszcze do tego mase zejscia i czasem w trance chcesz go poczuć na plecach? :)

 

Szukaj solidnej 10' a z czasem uzupelnisz go o dobry piec.

 

aaaa odkopalem deko widze...

 

CO do dostatniego posta...

Wystarczy 200w na hx'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 8mki w aucie to nie jest to :) 2x8 tak ale jedna to zdecydowanie za mało, tym bardziej w moim MB, nie wiem jak z innymi sedanami ale u mnie ciężko ma żeby się przebić, gra ok jak włoży sie w półkę i zaaplikuje w skrzyneczkę małą :) Od 10" zaczyna się zabawa z jednym subem w sedanach i coupe :) Takie moje zdanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoje pojecie "uzupełniania pasma"... Wielu piszac "uzupelniacz" ma nadzieje nim jednak czsem zatrzasc lusterkiem, a tu slaba 10 czy tym bardziej 8' w sedanie sobie nie radzi.

Ewentualnie pozniej w bagazniku blagaja o litosc jadac na ciaglym przesterze, bo wlasciciel chcialby jednak cos tam z niego miecha wycisnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten wzmacniacz i z MDS08 ledwo co sobie radził, to co dopiero z HX08.

 

no właśnie tego się obawiam. mds'a 08 przerabiałem pod mrv-300 120 rms w mostku i tych watów mogłoby byc więcej. Gubił sie w szybkich kawałkach. Ale brzmienie było fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc swietnie gra ja nie slyszalem,ale alpine dobra marka

jeśli nie słyszałeś i nie masz pojęcia to nic najlepiej nie mów . Ten alpine to dobry , ale tłuczek . Miałem go jakiś czas i robi zamieszanie , ale zdecydowanie nie jest to dobry sub w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine SBE-1243BR od 400-600 zl ponoc swietnie gra ja nie slyszalem,ale alpine dobra marka 250 w rms w skrzyni bas refleks tam masz na pewno Cie zadowowoli.

 

 

Fajny maly sub :D :D :D

Jak nie sluchales nawet ty to dlaczego myslisz ze zadowoli kogos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorka za to,chcialem jakos pomoc.Jezeli patrzac na to co mowicie to moglbym polecic boschmana azx-12 nuke ,ale napisal,ze nie chce mocnego lupania a 750rms to jednak lupie:)Nie jest za drogi,ja musialem w swojej fiescie zlozyc siedzenia tylne bo skrzynka nie miescila sie w tyle:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...