Skocz do zawartości

-600złmały sub


Rekomendowane odpowiedzi

No sorka za to,chcialem jakos pomoc.Jezeli patrzac na to co mowicie to moglbym polecic boschmana azx-12 nuke ,ale napisal,ze nie chce mocnego lupania a 750rms to jednak lupie:)Nie jest za drogi,ja musialem w swojej fiescie zlozyc siedzenia tylne bo skrzynka nie miescila sie w tyle:D

 

ok dzięki za dobre chęci ale nie skorzystam:)

 

Może żeby uporządkować przypomnę o co mi chodziło. Pytanie brzmiało:

Czy do odpowiedniego zasilenia hx08 wystarczy około 180 wat z dwóch kanałów alpiny v12 f400 czy szukać innego suba?

 

alpine v12 mrvf400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rfd 1210 lub 2210 i będzie :super:

 

Posiadam jednego takiego 12" "papierowca" i ręczę, że taki 10" brat zaskoczy cię kulturą grania :ok:

 

Moim zdaniem należy tu celować właśnie w dobre 10"

 

........................

 

Ajj, nie doczytałem, kopalnia... :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uwazasz ze 12 calowy sub w br to tytulowy "maly sub" ? Poza faktem ze jest to zupelnie nie pasujaca do potrzeb propozycja to na dodatek nie sluchales suba wiec po co i na jakiej podstawie uwazasz ze jest "dobry" ?

akurat go mialem...tylko padla propozycja,moze ktos inny by sie skusil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo okej,na poczatku spalilem podajac niesprawdzony suubwofer(alpine),ktorego nie slyszlaem.Natomiast kolega sanders napisal,"skad mozesz wiedziec jak gra boschman,skoro nie slyszlales"-otoz boschmana mialem i wiem jak gra.Juz go nie mam:)Troche nie doczytal kolega:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HXa przydałoby się te 250 watt. 180 to troszkę za mało.

Po pierwsze to nie wiem czy ta Alpina wyzionie choćby te 180 waciszy...

Technicznie rzecz biorąc przydałoby się mieć te 200w i to najlepiej przy 12V. Wtedy mocy wystarczy i nie trzeba będzie nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedna i nie dwie osoby słuchały HX pod 150 watami i mogę się założyć że nie napiszą że gra to lipnie czy słabo.

 

Nie napisałem że zagra to słabo, ale lepiej mieć zapas mocy jeśli kolega będzie chciał troszkę mocniej przywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo okej,na poczatku spalilem podajac niesprawdzony suubwofer(alpine),ktorego nie slyszlaem.Natomiast kolega sanders napisal,"skad mozesz wiedziec jak gra boschman,skoro nie slyszlales"-otoz boschmana mialem i wiem jak gra.Juz go nie mam:)Troche nie doczytal kolega:)

 

 

Nie myslelem ani nie pisalem o buszmenie bo nie warto , pisalem o alpine ;) Pomyslu z buszmenem nawet nie skomentuje ;) A jak mnie cytujesz to rob to dokladnie bo - "skad mozesz wiedziec jak gra boschman,skoro nie slyszlales" tego nie napisalem wiec... Szkoda slow zreszta , zamiast pisac bzdury od poczatku to poczytaj i posluchaj troche sprzetu bo takie rady juz nawet na elektrodzie nie przechodza bo maja tylko na celu nabijanie postow a nie niosa za soba zadnej wartosci merytorycznej a wrecz osmieszaja autora tych wyposiac wskazujac ze malo ze nie posiada zadnej wiedzy to jest tak leniwy ze nie czyta nawet na co odpisuje i w jakim temacie lub wskazuje na brak zdolnosci czytania ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re audio REX 8" posiadam i sporo czasu je testowałem pod różnymi piecami i powiem ze od dobrych 100wat zaczynają już dobrze grac. Ale to tak jak mastah22 powiedział to moje zdanie.Wiemy ze lubia waty bo dostały i 250wat i nic z nimi sie nie działo i wcale nie były oszczedzane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...