Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja nie wpadłem bo mnie nie było w trójmieście (3ci raz z rzędu!) i to nie z mojej woli... ale jako usprawiedliwienie dodam że przez cały (sic!) weekend robiłem CA w aucie:D skóra z paluchów pozdzierana do kości;) i mam nadzieję, że się to odpłaci przyzwoitym plumkaniem;)

 

Mam konkretne pytanie do trójmieszczuchów - czy ktoś ma albo wie gdzie/od kogo można wynająć garaż bądź jakikolwiek inny dach nad głową z dostępem do prądu? totalnie nie mam skąd wytrzasnąć mety a potrzebuję dosłownie na kilka godzin żeby wjechać autem, dokończyć pierdoluty i po podłączać wszystko, bo sprzęt siedzi a w aucie cisza:(

oczywiście nie na krzywy ryj, odwdzięczę się należnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z młodego sie śmiałem i mi bmka w dzika wjechała ...... Kur..a.

 

Eszte jak chcesz możesz u m nie podziałać rewelacji nie ma ale dach prąd swiatło itp jest.

 

Witam Następny spot 17stego września czy wszyscy grzecznie będą w kuchni pomagać? :hyhy: Pozdrawiam

 

 

Spot oczywiście 17 ale grudnia :) nie września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to suzuki na ułamki wyśle do szkoły :P

 

Młody jeszcze nie zdecydowany i kolega crazy88 na przód 3way dls'a w domu trzyma ale mimo to chce się po siłować z około 1kw w bagażniku.

 

Jedynie ja zostaje ale już tylko hałas z przymusu a nie db drag :P

 

Czyli 1 i 2 nie zdecydowanych na dzień dzisiejszy za ciśnieniem a reszta bardziej w stronę sq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega Mehow znany mi ze słyszenia o starej gwardii CA co się toczyła po trójmieście ;) Jak się nie mylę

 

Może i ja będę też miał db drag SQ :P suba mam nisko strojonego przecież auto wygłuszone solidne kable i 3 way z Mb quarta czeka pędzić też mam to zamiar jakimiś xm ami :P to w sumie tylko SQ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja będę też miał db drag SQ suba mam nisko strojonego przecież auto wygłuszone solidne kable i 3 way z Mb quarta czeka pędzić też mam to zamiar jakimiś xm ami to w sumie tylko SQ

moje CHUDINI ledwo mnie miesiac nie ma a ty mi tu dywersje uzadzasz? :szok:

pamietaj SQ - bzidal

DB DRAG - ok :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...