Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

Okej to ja też za wieczorem. Nie wiem tylko czy bardziej 16-17 czy jeszcze później ?  Ja niestety ze względu na moją pracę muszę planować sporo szybciej pewne rzeczy :/  Mimo, że nie mam nić specjalnego w aucie w sumie to chętnie poznam nowe osoby z zajawką :)   a tak przy okazji, ktoś kto planuje być, ma może jakiś piecyk na test min 500-600 rms 4 ohm ?

Mam taki piecyk, mogę wziąć ze sobą jak będę się wybierał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obydwie opcje są bardzo ciekawe :D  A inna sprawa, czy ktoś z obecnych osób podejmie się próby ustawienia wzmaka GZ 4135DX na kanale suba ? (mostek ch3-4) przy wybraniu przełącznika na LP trzeba ogarnąć LPF i HPF bo oba filtry coś zmieniają, coś tam się bawiłem dziś ale raczej nie do końca jest to poprawne. Mam 2 pożyczony wzmak JBL gto 7001 pod którym był podpiety HX10SQ ale dziś go podłączyłem pod GZ na próbę i myślę, że spokojnie sobie radzi z tym głośnikiem :) a bez sensu mieć 2 wzmacniacze gdzie jbl mam pożyczony... Fakt, faktem przy gz brakuje mi trochę opcji regulacji basu na pilocie ale to nie problem jakiś duży..  Pewnie ten Twój p2 zrobi pogrom z hx który ma niby 300-350 rms :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy są pisowskie niedziele, znaczy niehandlowe, w sobotę jest tam takie kongo na parkingu, że kaczora nie wciśniesz. 20 trochę późno, ale wcześniej nie ma szans na wyłapanie miejsca na parkingu na kilka aut obok siebie.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepszym miejscem w trójmieście jest Galeria Przymorze zawsze jest miejsce bez względu na porę, bezpłatne, ciepłe. Zazwyczaj tam były spoty. Ciężko będzie dogodzić każdemu ale tak to nigdy się nie spotkamy bo będzie każdemu coś przeszkadzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przesunąć na niedzielę 12 stycznia ? Jest nie handlowa więc będą luzy i wtedy można się spotkać 15-16 żeby każdemu pasowało i nawet Ci co mają daleko też wpadną :) lepiej żeby nas było większe grono w niedzielę niż 3-5 osób w sobotę o 20 :/ Tym bardziej, że posiedzimy max do 21.30 i pewnie każdy będzie się zawiać... A tak niedziela 15-16 większości może będzie pasować i można posiedzieć z 2-3 h lekko :) ? Jakieś głosowanie może ?  1 - Sobota , 2 Niedziela :)  Jeśli większości ma pasować to ja mogę być za NIEDZIELĄ godz 15-16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...