Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To może jednak juz po nowym roku jakoś na spokojnie ? Ustalimy jakiś termin, pare osób z forum FB tez by podjechalo chętnie. Ew jak by pogoda dopisała to mozna na Tczewie sie umówić też. Bo niektórzy z Malborka i dalej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No to już coś, może ten weekend? Bo im wcześniej coś jest planowane tym gorzej to wychodzi. A tak to szybki spontan, takie zwykle są najlepsze i serio nie chodzi o to kto ma co najlepsze(niektórzy może się wstydzą, bo co ktoś powie) fajnie po prostu pogadać z osobami mającymi zajawkę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^...to daj chociaż datę kiedy ci pasuje, bo ustawiamy się już 2 raz i zaraz będzie 1/2 osób.

Davidho ja bym z chęcią poprzerzucał, ale na razie jedyne co mam to 2 szerokopasmowe 10cm OEM...
Za to na następny będę już gotowy:)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi Ci o Forum czy jakoś tak. Ogólnie z Tczewa nie wiem czy nie lepiej będzie Matarnia bo lecisz cały czas obwodnicą. A tak musisz walić starą jedynką przez cały Pruszcz i resztę. Ale to już zostawiam Wam do wyboru. Godzina w sumie może być 10-11 chyba, że więcej woli wieczorem (ale może być zimniej) też tak żeby ktoś nie musiał wstawać o 6-7 żeby dojechać :)


Ja nie wiem jak wygląda parking Forum, jest otwarty czy typowo podziemny ? Żeby się nie okazało jak sobota sklepy otwarte ze miejsca nie znajdziemy :) rano niby powinno być ale w pomorskim akurat będą ferie trwały od tygodnia więc różnie może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej to ja też za wieczorem. Nie wiem tylko czy bardziej 16-17 czy jeszcze później ?  Ja niestety ze względu na moją pracę muszę planować sporo szybciej pewne rzeczy :/  Mimo, że nie mam nić specjalnego w aucie w sumie to chętnie poznam nowe osoby z zajawką :)   a tak przy okazji, ktoś kto planuje być, ma może jakiś piecyk na test min 500-600 rms 4 ohm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...