Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A to nie miało być 20go grudnia?

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Dobra czyli dopasowane do wszystkich pt 20, godz jeszcze ustalimy jak będzie bliżej terminu.

Davidho co ty na to żeby zrobić w CH Matarnia? Od razu zjazd z obwodnicy i będzie wypośrodkoane, a i moją starą dzielnicę chciał bym zobaczyć...

Tu np było pisane o dacie

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę, skoro już są z grubsza ustalenia, zajmijmy się konkretami np 20 pt, centrum handlowe riviera(parking podziemny) jak wiadomo pogoda nas już nie rozpieszcza. To jest moja propozycja, jeśli więcej osób jest z gdańska to robimy w gdańsku, też podjadę tylko dajcie znać gdzie i kiedy dokładnie.

 Davidho przestrzeliłeś, widzimy się pt 20-ego...

 

 

 

Najlepiej w galeria Przymorze tam zawsze były zloty, dużo miejsca, ciepło. Ale jak Matarnia to Matarnia.

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale wydaje mi się że na Matarni też jest podziemny.

Bo faktycznie marznąć to nie robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Ogólnie można podjechać jak nie mam jakiejś super instalacji i jeszcze nie skończona w pełni ? Ogólnie posłuchać, zobaczyć co macie, może jakaś inspiracja wpadnie. Daleko nie mam bo z końca obwodowej w Gdyni także z okolicy mogę kogoś zabrać jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie szansa, że uda mi się pojawić to zapytanie mam czy ktoś potrzebuje jakieś naklejki ? Głównie na białej folii (bo takiej najczęściej używamy) w teorii format dowolny (drukarka max drukuje 155cm po szerokości) cenowo damy radę się ugadać :) Drukowałem dla kolegi z grupy FB zamówił 3m folii i się nie odzywa a ja za wydruk nic nie płaciłem więc za parę małych myślę, że też się dogadam z reszą maszyna musi codziennie pracować więc puszczę to na rozruch. Jak będą zainteresowani to podam maila i będziemy się dogadywać (drobne projekty w Corelu jestem w stanie zrobić jeśli czas pozwoli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to miał być piątek, ja w takim razie odpadam niestety, firmowa wigilia i te sprawy... Ale w sumie u mnie i tak nie ma czego ciekawego pokazywać, pewnie dopiero pod koniec stycznie coś się zadzieje i wtedy chętnie udostępnię system do odsłuchów. Na chwilę obecną to raczej sam bym posłuchał co gra u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...