Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spocik zaskakująco ciekawy.

Bardzo fajnie grające auto dirtyweekender'a - spójnie, ze świetnie ustawioną korekcją - dużo frajdy. Słychać masę pracy włożoną w strojenie od poprzedniego odsłuchu.

Aliante w jego aucie zagrał zupełnie inaczej niż zapamiętałem go z odsłuchów w moim aucie - daje to pojęcie, jak wielkie znaczenie z punktu widzenia percepcji dźwięku ma akustyka konkretnego auta.

 

Fajnie wyróżniało się też auto Suzie'go :)

 

 

Spot rowniez byl zaskakujacy dlatego, ze pojawilo sie tyle osob. Oby tak dalej.  :wink2:

Dzieki Marku za dobre slowo, Caly czas ten Twoj sub nie daje mi spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam takie małe pytanko czy wiadomo kiedy będzie jakiś kolejny spot w Gdańsku? Czemu pytam...a no dla tego, że właśnie zabieram się za swoje audio i chciałbym posłuchać troszkę zanim się zdecyduje na coś konkretnie. Szczególnie interesuje mnie 3 way aktywnie. Oczywiście żadnym zestawem nie pogardzę wręcz przeciwnie będę mega wdzięczny i zobowiązany za wszelakie odsłuchy, opinie itp wiadomo jak to w realu zawsze lepiej :)

 

PS. Jestem z Elbląga i na prawdę bardzo chętnie bym się tam do was wybrał :)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to w sumie jeśli pojawi się jakieś info co i jak to ja bardzo chętnie reflektuje :D Od razu mówię u mnie w sumie nie ma czego słuchać bo gra to tragicznie :P Mam na myśli to też żeby nie jechać w sumie na darmo pocałować przysłowiową klamkę i wrócić do domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może być i niedziela w sumie nawet lepiej bym powiedział. Najbardziej mi zależy abym miał czego posłuchać :D bo nie chce w ciemno kupować czegoś czego w życiu nawet nie słyszałem. Jest jeszcze parę dni może się inni jeszcze wypowiedzą w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...