Skocz do zawartości

VW POLO / Pablo !


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyświetl postUżytkownik pawellaby dnia 25 październik 2011 - 15:21 napisał

nie wydaje mi sie : )

 

 

to podepnij pod tw z 600 RMS. Powinno wystarczyć.

 

Napisano 47 minut temu

A to dobre :rotfl:

 

sie tak nie spinajcie ludzie... zdania są conajmniej podzielone ;> a ze ja nie mam pojecia to ... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki sens mają dywagacje, że jeden wzmacniacz, który był mocniejszy grał gorzej czy lepiej od wzmaka słabszego. IMHO moc nie ma nic do rzeczy, mięciutki u-d junior 4-300 w mostkach po 150W nie trzymał tak w ryzach moich wooferów, jak malutkie AA 50HC.

 

Jakby w ogóle niektórzy zapomnieli o brzmieniu i sposobie grania różnych piecyków, bo rzadko kto tu pisze, o dwóch wzmacniaczach z tej samej serii różniących się mocą. Choć jakby się uprzeć, to także nie gwarantuje dokładnie takiego samego sposobu plumkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki sens mają dywagacje, że jeden wzmacniacz, który był mocniejszy grał gorzej czy lepiej od wzmaka słabszego. IMHO moc nie ma nic do rzeczy, mięciutki u-d junior 4-300 w mostkach po 150W nie trzymał tak w ryzach moich wooferów, jak malutkie AA 50HC.

Dokładnie, na to nie ma reguły.

 

Ja u siebie miałem 2020, było ok. Podłączyłem PG, który ma chyba coś koło 40W, weszło dużo życia i grało to całkiem fajnie.

Niestety zachciało mi się 3-way i spierd. całą pracę, którą włożyłem we wcześniejszy system i teraz mam kompletny bajzel.

 

Uwierz mi, że te skromne waciki z sonego wystarczą Ci do HT25, tym bardziej, że chcesz go uspokoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli zbieram klocky do aktywki :)

poszukiwania jakiegos malego wzmaka na tweterek jeszcze :)

 

ps. wiem ze chcielibyście mieć taką pościel :P

 

http://www10.speedyshare.com/files/30966575/download/Obraz%20097.jpg

http://www10.speedyshare.com/files/30966605/download/Obraz%20095.jpg

http://www10.speedyshare.com/files/30966618/download/Obraz%20096.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że te skromne waciki z sonego wystarczą Ci do HT25, tym bardziej, że chcesz go uspokoić.

Wystarczy tylko do tego aby tweetki uspokoić, HT25 cienko przędą na nim.

W takim razie załatw sobie sonometr...

Sonometr nie odda ani "plastikowego" brzmienia tweetków przy niskim cięciu ani tego jak tweetek klei się z wooferem, tych rzeczy akurat doświadczyłem we własnym aucie, właśnie na tzw. wzmakach na tweetki, a przestery też były ale ja to w normalny sposób muzy nie słucham w aucie :)

czesto lubie posluchac cos glosniej...

poszukiwania jakiegos malego wzmaka na tweterek jeszcze :)

 

Jak dla mnie przypadku wooferów, które zakupiłeś (dobry wybór) te dwie rzeczy się kłócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...