Skocz do zawartości

VW POLO / Pablo !


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 380
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak od cobera : ))

 

jezeli chodzi o maly wzmak chcialbym zeby byl malych rozmiarow bo mi sie nie zmiesci zaden wiekszy..

 

rysiu :P kartki poszly na opal do domu : DD

 

a prawego H(N)ertza hsk wczoraj szczelil ch... jak troche poglosnilem zaczal strzelac jak wsciekly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aku to wszystko jeden gniot, kolega sprzedaje aku (kupilem u niego optime) i z "normalnych" aku odradzil mi najwyzsze serie Boscha czy Johnson Controls, bo ich trwalosc czasowa jest nizsza niz akumulatorow o nizszych parametrach - niestety cos za cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aku to wszystko jeden gniot, kolega sprzedaje aku (kupilem u niego optime) i z "normalnych" aku odradzil mi najwyzsze serie Boscha czy Johnson Controls, bo ich trwalosc czasowa jest nizsza niz akumulatorow o nizszych parametrach - niestety cos za cos.

Dokładnie tak jest.

W każdym sklepie zazwyczaj powiedzą to samo, pytałem ostatnio w 4 sklepach jak kupowałem aku do Hondy CRV 2004r 2.0 benzyna, aku 45 Ah. Nigdzie nie mogłem dostać, bo ma nietypowy rozmiar. Znalazłem w końcu Centrę Plus za 240 zł i Boscha S3 za 189 zł. Kupiłem Boscha, bo był tańszy a wytrzymałość taka sama wg. sprzedawcy.

2-3 lata dla akumulatora średniej półki cenowej to maksimum (pomijam już instalację ca, gdzie często jest on niedoładowany).

 

 

mala probka : )) tylko do takiej glosnosci moge rozkrecac teraz bo mi prawy woofer strzela przy 20 -.-

Do 11 coraz bliżej, posłuchamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie , wstyd mi strasznie ale człowiek cały czas sie uczy ... dalem full z radia, gain na minimum i krecilem mega minimalnie az uzyskalem przester :) pici cofnalem i rozpedzam teraz lajtowo radio do fula bez przesteru , jak optimum sprzetu pozwala : )

 

ps. piosenka jest przeza....ista !

 

nic nie strzela :P

 

takie dzisiejsze teściki ,cudo.. :) ciekawe jak bedzie w drzwiach hyhy

 

zastanawiam sie czy na spota wpakowac je na zwrotke z hsk zanim jeszcze aktywki nie mam :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=T7w2KWgEmNQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...