Skocz do zawartości

Dziki w TVN Turbo


niunius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedyne co nie jest tam z alpine to te 2 braxy GE , ale som schowane :P

Alpine nie ma porządnych wzmaków (i subów)

 

Jak do tego doszedłeś , sprawdziłeś wszystkie modele ?

 

stary , ale zrobione jest wszystko na f1 i niedawno uzyskał status democaru Alpine :)

Kurcze , a mnie się zdaje , ze już w ubiegłym roku był tam zestaw radio - procesor z F1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tego doszedłeś , sprawdziłeś wszystkie modele ?

Użyłem skrótu myślowego , ale chodziło mi o serię F1 , brzmi bardzo słabo .

Kurcze , a mnie się zdaje , ze już w ubiegłym roku był tam zestaw radio - procesor z F1 .

Siedzi tam więcej klocków alpine .

Siedzi tam Radio F1 , 2 procki F1 , zestaw 3way F1 , Najwyższy model subów x4 nktóre napędzają 2 PDX mono , zestaw multimedialny ALpine z DVB itp. System dts 5.1 oparty na f1 i SPx (centralny i efektowe, które są napędzane 4 kanałowym pdx-em ) . Do tego masa innego szpeju ...

i jedyne co tam jest to te braxy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik nakamichi dnia 22 czerwiec 2011 - 22:45 napisał

Jak do tego doszedłeś , sprawdziłeś wszystkie modele ?

 

Użyłem skrótu myślowego , ale chodziło mi o serię F1 , brzmi bardzo słabo .

 

Miałeś ten wzmacniacz , osobiście przetestowałeś i świadomie wykopałeś z auta bo masz coś lepszego :wink:

 

 

Siedzi tam więcej klocków alpine .

Siedzi tam Radio F1 , 2 procki F1 , zestaw 3way F1 , Najwyższy model subów x4 nktóre napędzają 2 PDX mono , zestaw multimedialny ALpine z DVB itp. System dts 5.1 oparty na f1 i SPx (centralny i efektowe, które są napędzane 4 kanałowym pdx-em ) . Do tego masa innego szpeju ...

Wiem , ze siedzi tego więcej , ale siedziało tam od dawna , a nie od tego roku.

Za głośniki do kina nie ręczę , ale front 3 way bez cienia wątpliwości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś ten wzmacniacz , osobiście przetestowałeś i świadomie wykopałeś z auta bo masz coś lepszego

Tak

Wiem , ze siedzi tego więcej , ale siedziało tam od dawna , a nie od tego roku.

Za głośniki do kina nie ręczę , ale front 3 way bez cienia wątpliwości .

Kino i cyfrowy odbiornik plus monitory robił teraz nie dawno (przed sosnowcem)

To czym startował w SQ wozi od zeszłego roku .

Panowie ale nie rozumiem w czym jest problem ... Auto uzyskało niedawno status democaru , więc można je uznać za nowy ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie ale nie rozumiem w czym jest problem ... Auto uzyskało niedawno status democaru , więc można je uznać za nowy ??!!

 

Chyba samochód w nowej roli .

Swoją drogą prezentacja z Tede , który kilka lat temu wraz z TVN Turbo zajmował się ośmieszaniem zawodów Car Audio, dziwnie się toczy na tym świecie :szok:

A samemu Dzikiemu udanej prezentacji, to pojazd z pierwszych miejsc obecnej sceny CA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Taka prawda Ze Tede sie do niego nienadaje.. tez Popieram mysl Pabs On moze robic za błazna.. przydałby sie ktos kto coś wie o sprzęcie.. a nie Tylko widzi ''wieś tiuning'' jak dla mnie te Bmw 7 białe ktore miał własnie prezentowało ''taki w.. tuning'' najbardziej z tego programu lubie prezentacje Aut tyle.. ale na Dzikiego poczekam bo czest owidze tego Outlandera w miescie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wpadki są traktowane z przymrużeniem oka..... czasami nawet i specjalnie są popełniane gafy. Jakby było na poważnie to po pierwsze miałby mniej widzów a po drugie byłby drętwy ... :-)

 

powiedzcie mi, kto prowadzi teraz programy np motoryzacyjne i się zna na tym ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eqtom388 tez lubie Adama, ale wielokrotnie nazywal fabryczne srednie systemy audio hajendami i uwazal to juz za zszyt osiagniecia w tej kwestii. Zdaje sobie jednak z tego, ze gdy prezentowal dane auto odpowiednia kwota trafiala na jego konto. Dla mnie po prostu jest to program rozrywkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...