Skocz do zawartości

Felgi do Golfa


Piooner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mówię o 7.5J i ET35. 9J tarło by u mnie przy ET30. To wszystko zależy jakie auto i jakie parametry felgi.

 

jasne, że można dać - tylko u mnie dosyć szybko łożyska klękają a przy moich przebiegach nie widzi mi się ich ciągle zmieniać albo słuchać szumienia.

 

mozna tez kupic jak najwezsza opone i ladnie ja naciagnac i nie bedzie tarlo, u mnie na 9calowkach mam oponke 195/40 i o wiele mniej trze niz w przypadku 205.

 

Po co sie czepiasz? Czytasz ze zrozumieniem czy szukasz dziury w calym?

 

to ty walnales gafe z tym kultowym borbetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, można porównać ET do oryginału i zobaczyć jak będzie odstawiać.

 

http://www.1010tires.com/WheelOffsetCalculator.asp

 

Ja w swoim mam ET42 felga 9 cali i odstaje jak diabli i niestety muszę coś z tym zrobić bo się czepiają. Nie ma reguły, każdy samochód jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaka szerokość felgi, jakie ma ET i o co obciera? O nadkola czy o elementy zawieszenia? Nawet ładna felga;)

szerokość 7 cali ET 25 obciera bo wystaje za dużo i przy wjechaniu w nierówność trze o napis w oponie Trze ten plastik a raczej blacha co jest pod nim palca sie nie da tam wsadzić:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik TomoMadej dnia 20 czerwiec 2011 - 20:32 napisał

 

Jaka szerokość felgi, jakie ma ET i o co obciera? O nadkola czy o elementy zawieszenia? Nawet ładna felga;)

szerokość 7 cali ET 25 obciera bo wystaje za dużo i przy wjechaniu w nierówność trze o napis w oponie Trze ten plastik a raczej blacha co jest pod nim palca sie nie da tam wsadzić:/

7 et 25 obciera ? w mk2 ? zmień opony na węższe i niższe bo to naleśniki , to śmieszny rozmiar i dobre et , ludzie 9 cali bez problemu wsadzają :)

Amory masz na śmietnik pewnie , można zaklepać ranty , plastyki lekko wyciąć ................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się naczytałem i do golfa wejdzie nawet 18 ale Et musi być dobre i szerokość.A pytając na forum golfa czy będą pasować i odpowiadali że nie nawet na seryjnym będzie obcierać a już nie mówię o glebie wjeżdżam na policjanta i się haczę wiec dosyć nisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się naczytałem i do golfa wejdzie nawet 18 ale Et musi być dobre i szerokość.A pytając na forum golfa czy będą pasować i odpowiadali że nie nawet na seryjnym będzie obcierać a już nie mówię o glebie wjeżdżam na policjanta i się haczę wiec dosyć nisko.

 

 

Ostatnio na zlocie vw w Nowym Stawie byl gosciu dwojka n 10 calowych RH ZW1 i jakosc mu sie zmiescily wiec bardzo mnie dziwi ze ty nie moze upchnac takich kol..... tak jak ci wczesniej pislem ja bym zaczal od zmiany opony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile juz pozbędziesz się felunku i będziesz szukał cos nowego to ci powinno pomóc:

8×14 ET 15-06 – opony 195/45/14

9×14 ET 10 – opony 225/40/14

 

7×15 ET 35 – opony 195/50/15 lub 195/45/15

8×15 ET 15-18 – opony 195/45/15

 

7×16 ET 35 – opony 205/45/16

9×16 ET 15-25 – opony 215/40/16

 

7×17 ET 35 – opony 205/40/17

 

Tabelka dla Golfa MK2 . Ja osobiście jeżdżę na felunku od MK2 15/6,5 Et38 z oponkami 195/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...