Skocz do zawartości

Felgi do Golfa


Piooner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IMO najładniejsza felga tej marki, myślałem sam nad taką w rozmiarze 15", ale znalazłem inną, piękniejszą :D

25 ET to jest dość dużo, więc felga będzie się chowała.

Do golfów wszystko wchodzi, ostatnio byłem świadkiem u wulkanizatora, jak kolesiowi do II zakładali 17x8,5" (nie znam ET) na oponie 215/45/R17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze troche duże zaiteresowanie to dobrze

Granol ma na sprzedaż Borbet T 14' 8' szerokie, na bank nie bedzie klopotu z ocieraiem a fela kultowa:

Po ile ma te felgi ? i Z jakiego województwa jest? Gdy oglądałem felgi na forum vw cultowe i german to właśnie Borbet T mi się najbardziej spodobały i BBS RS no ale umnie brak kasy wiec im tańsze tym lepsze.

15,wejdzie spokojnie nawet o szerokości 7 cali tylko opony nisko profilowane jak auto obniżone ,np 195/45 albo 40/ R15

na 40 to sie chyba nie pojeździ :zalamany: chyba za twardo;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapytac nie łaska? To nasz strefowicz przecież

Napisałem czekam na odp.

Osobiście jeżdżę na 195/50R15 i jest to jeszcze wielkość opony, która nie jest straszna. Nie lubię twardych furmanek.

Jeździłem także na 195/45R14 i tragedii nie było.

Więc chyba bede szukał 195/50R15 wydaje mi sie ze beda optymalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego jak zestrojone jest zawieszenie.

Ja mam niższe i sztywniejsze, do tego obecnie 205/50/17 opony i gdzieniegdzie jest kiepsko, ale bez narzekania.

 

Mamuśka ma 225/45/17 i 245/40/17 i nie jest źle.

Poza tym popatrz jakie są optymalne do Ciebie i spójrz też na ceny, bo niektóre rozmiary są mało popularne i sporo kosztują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na razie nie mam jak tego sprawdzić po leże w domu ze skręconym kolanem ale jak pamiętam to na zimówkach 165/65/R13 stalowe było dosyć twardo. Zbytnio mi nie zależy na komforcie jazdy tylko żeby koło nigdzie nie tarło czy jadę sam czy z 3 osobami na tyle.Nawet nie wiem czy poprzedni właściciel obniżając go skracał sprężyny czy jest gwint ale wątpię bo to połowa ceny samochodu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większe ET, tym felga wchodzi bardziej do środka. ET 25 to jest dość dużo. Ostatnio miałem na szybko u siebie 16x9" ET10 Azev. To jest małe ET i tu felga dopiero wychodzi na zewnątrz. Musiałbym nadkola robić pod te koła, ale zmieściłyby się;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię o 7.5J i ET35. 9J tarło by u mnie przy ET30. To wszystko zależy jakie auto i jakie parametry felgi.

 

jasne, że można dać - tylko u mnie dosyć szybko łożyska klękają a przy moich przebiegach nie widzi mi się ich ciągle zmieniać albo słuchać szumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...