Skocz do zawartości

Radio z pięknym brzmieniem do 1000zł


fck44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proponowałbym ci się skupić na radyjkach z prockiem. Jak wiemy w miarę jedzenia apetyt rośnie, to co wystarcza ci dziś może się okazać niewystarczalne jutro. Lepiej dziś kupić radyjko które ma nadto funkcji niż później drapać się po głowie i kombinować z zewnętrznymi procesorami dźwięku szczególnie,że w tym przedziale cenowym w używkach wybór masz duży. Co do dźwięku będzie to zależało także w dużej mierze od reszty klocków jak i od setupu. Są gusta i guściki to co podoba się mi nie koniecznie musi przypaść do gustu tobie. Najlepiej udać się na jakiś spot CA wziąć ze sobą kilka ulubionych płyt i posłuchać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dziś kupić radyjko które ma nadto funkcji niż później drapać się po głowie i kombinować z zewnętrznymi procesorami dźwięku szczególnie,że w tym przedziale cenowym w używkach wybór masz duży.

A co złego jest w zewnętrznych procesorach dźwięku :?::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co złego jest w zewnętrznych procesorach dźwięku :?::]

 

Dodatkowy wydatek i tak jak u ciebie powoli kończy się miejsce w bagażniku ;)Oczywiście bez urazy, to był żart, tak naprawdę to jak tam lubię jak jest dużo klocuszków ładnie zabudowanych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym ci się skupić na radyjkach z prockiem. Jak wiemy w miarę jedzenia apetyt rośnie, to co wystarcza ci dziś może się okazać niewystarczalne jutro. Lepiej dziś kupić radyjko które ma nadto funkcji niż później drapać się po głowie i kombinować z zewnętrznymi procesorami dźwięku szczególnie,że w tym przedziale cenowym w używkach wybór masz duży. Co do dźwięku będzie to zależało także w dużej mierze od reszty klocków jak i od setupu. Są gusta i guściki to co podoba się mi nie koniecznie musi przypaść do gustu tobie. Najlepiej udać się na jakiś spot CA wziąć ze sobą kilka ulubionych płyt i posłuchać.

 

ale jaja ... to właśnie do porządnej pasywki trzeba dojrzeć !!! właśnie po przejściach z procków i aktywek radyjkowych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które z wymienionych wczesniej byloby najlepsze do PASYWKI w kwocie do 1000zł

To nie do końca tak. Te radia, które były wymione są dobre, ale jedne się w Twojej instalacji sprawdzą lepiej a drugie gorzej. Nie ma jedynego słusznego radia do pasywki do 1000zł. Jest kilka opcji i Ty musisz sprawdzić, która Ci będzie najbardziej odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to sie wydawac dla nie ktorych smieszne ale ja kupilbym jedno z wyzej wymienionych ktore jest w najlepszym stanie technicznym i wizualnym.Nie oszukujmy sie ze wiekszosc tych radyjek to rarytasy ktore juz nie jest tak latwo kupic...A 1000zl za 15 letnie radyjko to napewno nie jest malo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko np 7906 i c90 - można mieć o wiele mniej niż 1000zł !!!

Jeśli ten z alledrgogo jest ok to bym wybierał miedzy 7906 a właśnie nim ... ale ostatnie 4 jednostki kupione z tego portalu wylądowały a Gliwicach :zdegustowany:

jak co to zawsze można sprzedać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko np 7906 i c90 - można mieć o wiele mniej niż 1000zł !!!

pytanie tylko ile bedzie warta c90r za wiele mniej niż 1000zł i jakie problemy czekają nowego nabywcę.

jakbym miał 700 i były by dostępne 7906 i c90r w tej cenie brałbym 7906 bo w tej cenie c90r to raczej produkt przed-zgonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ta jego "Cienkoscia" na basie jest naprawde źle? Da sie to jakos nadrobic procem?

szukasz radia do pasywki i mówisz o procu...?

'cienkość' dla Marcysia może przez Ciebie być odebrana zupełnie inaczej, dlatego dobrze posłuchać tego i owego przez podjęciem decyzji. Zwłaszcza że mam wrażenie że to nie jedyny kawałek układanki nad którym się zastanawiasz i nie on jedyny wpływa na całokształt brzmienia. Może warto do kogoś obeznanego w temacie podjechać?

w tej cenie c90r to raczej produkt przed-zgonowy

Całkiem możliwe, choć zdarzają się wyjątki. Z drugiej strony, pełen zestaw w bardzo dobrym stanie z pudełkiem, joyem, pilotami etc był niedawno do wzięcia za ok. 1,0-1,2k, więc chyba jeszcze w budżecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a powiedzcie mi tak typowo do pasywki to co byście wybrali i moglibyście po krotce opisać różnice brzmieniowe tych modeli? A dokładnie: c90r, 7906, p99r( w ogóle nada się do pasywki?), drz9255 lub naka i tutaj nie wiem czy cd400 czy cd45z. Na razie nie mam możliwości odsłuchu i muszę się oprzeć na waszym zdaniu. Później najwyżej się sprzeda i kupi co innego... I tak do momentu, aż znajdę moje brzmienie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde radio nada się do pasywki - podłączasz i gra. Tyle, że właśnie np w cenie p99 (które się świetnie nadaje do aktywki) można czasem coś ciekawszego do pasywki znaleźć.

 

Porównam może c90r, clarka drx9255 oraz akurat 7903. Alpinka fajna ale mimo wszystko odpada w tym porównaniu - mniej głębi i szczegółów. 9255 to super radio. Właśnie w porównaniu do niego c90r wydawało mi się lekko spokojniejsze na dole. Clarek jak clarek daje troszkę więcej ciepła oraz głębi. Celowałbym między te dwa radia.

 

Oczywiście tak to wyglądało kiedyś w moim systemie. Różnie to może być w innych autkach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...