Skocz do zawartości

Radio z pięknym brzmieniem do 1000zł


fck44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W końcu dorosłem do tej decyzji, a mianowicie : nie potrzebuje mp3 hehe;) więc:

 

Szukam jak najlepszej jednostki do 1000zł (używki) z tym, ze o odtwarzaczach bez mp3 wiem tyle co nic. Chce jak najnaturalniejszego brzmienia.

 

Audio będzie się składało z:

Rainbow CS 265.25 germanium pod U-dimension prox 840.4 competition. O wzmaku pod suba i subie jeszcze mysle.

 

Słucham głównie: drum&bass'u, jazzu, pop'u, dubstep'u (lzejsze odmiany) i pozatym wszytskiego po trochu, także poszukuje uniwersalnosci w brzmieniu;p

 

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No własnie... Pasywnie czy aktywnie. To jest najwiekszy dylemat. Powedzcie mi bo podobno z pasywki da sie więcej wyciągnąc a znow system aktywny jest "latwiejszy" w obsludze (teraz dobrze). Dobrze mniemam? Sorka moze za smieszne dla was pytanie ale to są dopiero moje początki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine'y stare najbardziej podchodzą mi wizualnie (takie fajne klasyki bez zbednych dodatkow;) ) z tym, ze jestem troche uprzedzony do radioodtwarzaczy tej firmy po nowych modelach. Czy stare modele tez tak ostrzą góre ?

 

ja Ciebie prosze..... nie bluznij :P .... seria 79XX Alpine'y jest najlepszą, sam osobiscie mam 7906r i nie załuje ani jednej wydanej na to radio złotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie: rfx 8240 szału nie ma to jednak nie denon, XXV ciekawa jednostka w cenie 700 - 800 zdecydowanie polecam, C90 najlepiej wersja EU ale moze nie byc tak latwo, mialem 3 sztuki bawilem sie z procem i bez, super sprzet choc trudniejszy w zabawie niz np kenio gdyz nie wybacza bledow i niedomagan systemu, sam joystick w sonce jest zajebisty, super wykonany naprawde warto poszukac. Radze posluchac takze Pioneera 9400 gdyz to tez kawal dobrego brzmienia. Stare alpajny fajnie graja sluchalem w pasywkach ale to nie moja bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...