Skocz do zawartości

montaż czujników parkowania


Lucky luke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a sam nie możesz tego zrobić? ja w ibizie z 2003r u żony sam to zrobiłem. trzeba było tylko zdjąć 2 lampy (4śrubki) i zderzak (jakieś 16 śrubek), myk myk 4 otworki otwornicą z zestawu, prowadzisz kabelki, wpinasz się w światło cofania i po ptokach, no chyba, że chcesz super hiper czujniki z wyświetlaczami powiadomieniami i analizatorem pogody na najbliższy tydzień;).

 

BTW - założenie czujników w Katowicach 150-250PLN, czujniki.... od 65 do 250PLN w zależności od stopnia zbajerowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że można samemu to zrobić ale ja wole się za to nie zabierać tym bardziej że nigdy tego nie robiłem ( czyt nie chce czegoś spiepszyć w końcu czujniki są na widoku i jakaś estetyka musi być ). Co do czujników to w sumie analizator pogody by się przydał :rotfl: a tak poważnie to zwykłe dzwiękowe starczą lub może z wyświetlaczem odległości ewentualnie dlatego pytam gdzie mógłbym oddać auto a fachowcy się z tym zajmą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych mogę polecić phantom BS-425. Dużo ich montuję, sam mam je u siebie i działają bez zarzutu.

KOMPLET ~200zł (z montażem ~400zł). Wyświetlacz montowany z tyłu na podsufitce, widoczny w lusterku wstecznym, co nie szpeci deski jak typowy banan, czy inne LCD'ki

 

Pólka wyżej to np Amervox (ceny z montażem od 650zł)

 

Na tanioszki uważaj bo głupieją przy złych warunkach atmosferycznych, często są wolniejsze niż szybkość zbliżania się do przeszkody i wielu nie "widzą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odp. W sumie jakbym zrobil sam byłoby taniej ale najgorzej obawiam sie wiercenia dziur pod czujniki zeby czegos nie spiepszyc bo jeszcze dojdzie mi kupno nowego zderzaka. Jednak musi to byc zrobione estetycznie a czujniki w linii a to koże mi nie wyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...