Skocz do zawartości

III Piknik StrefaCarAudio - Marózek 15-17.07.2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wprawdzie byliśmy krótko, ale było super, dzięki za przyjęcie "świeżaka" ;) na następny spot piszę się na pewno i to mam nadzieję w pełnym wymiarze godzinowym ;).

 

ps już po samym spocie do 2 w nocy siedziałem, stroiłem, kombinowałem i jest fajniej, rady i motywacja, to jest to :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dotarłem do domu cały i zdrów.

Piknik świetny. Ogólnie impreza, ludzie i podejście forumowiczów do tej imprezy znakomite bez zbędnego napinania się.

Zabawa trwała cały czas do mocno porannych godzin.

 

Od razu chciałbym złożyć podziękowania Radkowi i Sylwii za udostępnienie swojej działki i cierpliwe znoszenie naszych cało dobowych zaciętych rozmów. Oczywiście wszystko świetnie zorganizowane dzięki pomocy naszego administratora, gospodarzy i sztabu dziewczyn które dbały o sprawy kulinarne.

 

Pozostaje czekać na kolejny piknik.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dotarliśmy już do domu :)

 

Impreza naprawdę świetna, najwyższy światowy poziom. Bez żadnych krzywych akcji i przypadkowych osób, napinek. Tylko dobra zabawa w wyborowym towarzystwie. :zdrowko:

 

Dzięki wielkie dla gospodarzy za udostępnienie miejscówki i K@mila za perfekcyjne ogarnięcie tematu z organizacją pikniku. :ok: :ok: :padam:

 

Teraz pozostaje tylko czekać na równie przyjemne spotkanie forumowiczów w przyszłym roku. :zdrowko::ok:

 

PS. dan124 ma dziś urodziny... się nawet nie przyznał. Wszystkiego najlepszego i 100lat w zdrowiu :zdrowko::urodziny: :urodziny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema trzeźwe trolle :rotfl: , kac ma to do siebie, ...że wreszcie kiedyś puszcza.

W domu byłem około 2 w nocy, bez większych problemów dojechałem (nie licząc ścigających mnie z danem na czele :rotfl: ).

Piknik zajebisty :rotfl: ba lepszy od ...najlepszego systemu pasywnego w Polsce :cwaniak: .

Dopiero wróciłem od mamy i w tej chwili szukam dentysty który ogarnie mi moją wykruszoną jedynkę.

Jak sie ogarnę, skrobnę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie rozpakowałem :P

Pozdrawiam wszystkich w szczególności gospodarzy imprezy jak i admina za super miejscówkę oraz organizację :padam:

Tak jak pisano wyżej impreza na najwyższym poziomie i bardzo udana :super: nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na piknik 2012, który może być tylko jeszcze lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa też dotarła :) Co ja mogę dodać, było jak przedmówcy piszą, bardzo miła atmosfera, dużo nowych osób, gadki do 4 nad ranem i wypad na tanc budę :D Konkursy, odsłuchy, dobra organizacja, pogoda też dopisała. Do następnego :ok: Dan - Sto Lat :urodziny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie melduje ze dotarlem :D

 

Piknik genialny, bylo wszystko co potrzeba, swietna atmosfera, ekstra miejscowka, duzo relaksu dzieki jeziorku i tancbudzie, sztuka kulinarna dziewczyn na najwyzszym poziomie, poszerzenie horyzontow odsluchowych rowniez jak najbardziej :) Generalnie bylo GRUBO.

 

W tym miejscu pragne podziekowac Radkowi i Sylwii za udostepnienie dzialki oraz K@milowi za sprawy organizacyjne, zadnych problemow nie bylo.

 

Przy okazji pozdrowienia dla naszych 2 wyczynowcow, Wasylwka Małysza, oraz Emila gipsiaka :D

 

 

Nie wiem jak to zrobie ale musze sie stawic rowniez za rok, mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepsza impreza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek i Sylwia ...dzięki za "niewyeksmitowanie" (P.S. co tam myśleć o miejscu na 2012 ...Marózek wymiata)

Kamil ...bogato zbudowany człowieku kolejny szacun.

Suzuki gsx bóg zapłać za nocleg :wstyd: ...i jeszcze wiszę Ci paczkę Malborasów.

Stefek :hyhy: już tęsknię :padam:

Maxtz to najlepsza z możliwych (do opublikowania) ? Strach będzie fotorelację otwierać (spakować rarem i zahasłować) :ph34r:

Dan ...model z Ciebie.

Balcer, taki mały a taki ...pojemny :lol:

Emil miałem Ci na gipsie schemat zwrotki na średniaczka wymalować ale uciekłeś jakoś :lol:

hehepack ...zawsze masz prawo pierwokupu, FUBU też (w końcu mam 2 sztuki :hyhy: )

 

Wszyscy inni ...banda odjazdowych ludzi z Was i tyle, naładowałem baterie na cały rok :ok:

 

 

Hmmm...zwrotnice robione na Małysza :lol: pomyślę przy kolejnym projekcie.

 

Jeszcze raz dziękował za wspaniały pikniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ERW wita! Dotarlismy bez problemow :wink:

Co tu duzo mowic, impra dobra w ch...!!! Kto nie byl niech zaluje!

W tym miejscu pragne podziekowac Radkowi i Sylwii za udostepnienie dzialki oraz K@milowi za sprawy organizacyjne, zadnych problemow nie bylo.

x2

Naprawde swietna organizacja, swietne miejsce a co najwazniejsze zajebista pogode trafilsmy! :hyhy:

Czekam na fotorelacje no i na nastepne spotkanie Panie i Panowie :super:

 

P.S. Dan, jeszcze raz, najlepszego!! :urodziny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dojechałem....

 

 

Trochę km zrobiłem :)

 

 

 

 

 

 

Aaaaa - proszę o dobrą selekcję zdjęć zwłaszcza z dyskoteki!

 

 

 

Dziękuję Radkowi oraz Sylwii za udostępnienie miejsca...

No i Wam drodzy forumowicze za przybycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...