Skocz do zawartości

III Piknik StrefaCarAudio - Marózek 15-17.07.2011


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również po 7 godzinach dotarłem styrany jak rumuńskie laczki do Krakowa, więc nie miałem nawet siły zaraportować swojej obecności.

Generalnie dzięki wszystkim za super miłe i bezstresowe spotkanie w rodzinnej atmosferze. Dzięki gospodarzowi mieliśmy zapewnioną najlepszą z dotychczasowych miejscówek. Cisza, spokój, piękna sceneria, odpoczynek pasywny ( i tu pozdrowienia dla właściciela najlepszego pasywnego systemu na świecie ;) ) i aktywny w czyściutkim jeziorze oraz w tańcbudzie. Nie spodziewałem się na tak miłe i owocne spędzenie wolnego czasu. Panowie, podziękujcie również waszym kobietom, bo pewnie nie mają kont, za organizacje gastronomiczną i opiekę nad nami, a także za wspólnie spędzony wypad. Ciężko będzie w przyszłości przebić to co Raaadek nam udostępnił, jednak mam nadzieję, że w przyszłości będziemy się spotykać w nie mniej licznym gronie i podobnej atmosferze!

Dzięki jeszcze raz wszystkim, było super! :hurra::super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kwiaty polskiego car audio też wróciły :)

Po drodze nawet dostali drugą obok dyplomu pamiątkę - 200 i 6pkt, a mogło być 400 i 8pkt ;)

 

Super organizacja i atmosfera, wielkie podziękowania dla gospodarzy i organizatorów - oby więcej takich imprez.

post-3253-0-67963900-1310976123_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiaty polskiego car audio też wróciły :)

Po drodze nawet dostali drugą obok dyplomu pamiątkę - 200 i 6pkt, a mogło być 400 i 8pkt ;)

 

Super organizacja i atmosfera, wielkie podziękowania dla gospodarzy i organizatorów - oby więcej takich imprez.

 

 

A bylo trzeba jechac za srebrnym Laserowozem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB ściszyłem bo Urszuli słuchałem... no i jeb jak z pod ziemi się pojawili.

 

 

Ci co stali w jakiejs wiosce po prawej stronie w tekiej zatocce glebokiej?

Ja chwilke wczesniej o malo bym nie bral wysepki z lewej strony to pewnie by nas tez trafili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy i my...fotki postaram się wrzucić jeszcze dzisiaj.

Nie obyło się bez strat,zaraz po wyjeździe z działki Sylwia trafiła na laserek :kwasny: .Kwiatuszku nie jesteś sam :D

Ktoś zastawił na działce halogen i piórnik z płytami.

Wyjeżdżając widziałem ślad oleju zaczynający się na kamykach a kończył się już na głównej...ktoś z naszych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja :)

Impreza naprawdę mistrzowska, super ludzie, atmosfera. Nie ma na co narzekać

Mam nadzieję że za rok również spotkamy się w tak licznym gronie :)

 

Aaaaa - proszę o dobrą selekcję zdjęć zwłaszcza z dyskoteki!

 

x2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

A ja prawie bym koło zgubił w drodze do domu :/

I dwa razy inni mi dupsko uratowali, bo byłoby 10pkt i 500pln :P

No i słuchając rad wyrzezbiłem wreszcie wysokie i je ukierunkowałem :) teraz schną i jutro montaż :P

A najlepsze było po przejechaniu 120km :P zadzwonili do mnie z pracy i powiedzieli, że mam wolne do czwartku :(

A mogłem kurna zostać jeszcze...

A ja zaproponuję może jeszcze założyć temat o WSK-ach kamila :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Wszystkim tez dziekuje, Administracji oraz hostom naszego spotkania, Paniom za przygotowanie jedzenia i zadbanie o gastronomie. Impreza chyba bez watpienia ciekawa, bez stresow i problemow, poprostu sielankowo :). Moja droga byla bez problemow, zmienilem trase delikatnie przez co uniknalem tego 100km odcinka drogowego łajna.

 

Szanowne Bog zapłać za spedzony czas i oczywiscie powinnismy poprawiać z roku na rok frekwencje i poziom imprez.

 

Zostawiam pozdrowienia dla Wszystkich a w szczegolnosci dla Dominika, Dana z rodzinka, Emila, Madeja, Sinsemillaa, Radka i Sylwii, Wasylwka niskie uklony :) Emil i Wasylwek na dlugo pozostana na jezorach :D Stanec wkoncu sie rozmowny zrobil :)

 

PS. w zalaczeniu efekt trasy, 4.0 litra / 100 ( bylo 3.9 ale jak wjezdzalem na pod gore ostra przy domu wlecialo 4.0 :D ) 330 km, wczesniej 4.3 heh. I faktycznie je spalil bo sprawdzalem ile dolalem.

post-3525-0-34338400-1311020388_thumb.jpg

post-3525-0-80949500-1311020554_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. Nareszcie jestem w domu!

Mogłem posłuchać Was, a nie siostry. Na plaży spędziłem 2 godziny, bo przez resztę czasu padał deszcz, a sama Krynica Morska to dla mnie kupa, nie ma tam co robić, plaże pełne i brudne.

 

Sylwek i Emil są mistrzami.

Dzięki Sonic za dłuuugą, piątkową rozmowę :)

Pancer i Admin pokazali klasę w tańcbudzie :D

 

Wielkie dzięki dla Radka i Sylwii oraz Kamila i Iwony, postaraliście się. Szkoda, że tak szybko zleciało.

 

A może ktoś by reflektował na przyjazd do Śląska pod domki w lesie na kilka dni? Cały sierpień mam do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...