Skocz do zawartości

Ustawienia basów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zjedz z basem na skrzyni na filtrze na jakies 50-60hz i porownaj wtedy jakosc dzwieku..

 

Obawiam się, że ten subwoofer ma parametry TS gorsze niż większość głośników przez większość tu obecnych ma w drzwiach więc tak niski cięcie doprowadzi że nie będzie go w ogóle słychać :zawstydzony: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie dopiero co kupilem na allegro za 200zl i trwa jeszcze gwarancja rozruchowa wiec jak moge cos przyzwoitrzego za ta cene kupic (skrzynie+wzmacniacz) to w kazdej chwili moge zwrocic posiadaną

 

Na Twoim miejscu oddał bym to coś i ...... pojechał na spot.

Tam, będziesz mógł się przekonać np. że lepiej i niżej gra niejeden zestaw przedni bez subwoofera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 200zł? nie sądzę.

 

Najpierw mówisz że się nie znasz a teraz wyrażasz takie zdecydowane opinie... Oj zdziwił byś się ;) Popieram także niektórych kolegów - cokolwiek zrobisz z ustawieniami tego sprzętu nie zmusisz go do nie buczenia. Niestety. Kręć wszystkim i słuchaj zmian - jedyna dobra rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naginając lekko budżet możesz sobie złożyć całkiem "normalny" subbas w samochodzie. Często na allegro stare głośniki basowe Rockforda schodzą za psie pieniądze i nie są przesadnie trudne do zasilenia. Dodatkowo dobrać do tego jakąś czarną alpinkę lub Kenwood'a plus kabelki i w przedziale 300 zł za całość można się spokojnie zmieścić, toteż nie rozumiem kupowania takich wynalazków typu VK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem. Oddaj to jak możesz. I daj ogłoszenie na forum w dziale Kupię. Myślę, że ktoś Ci coś wynajdzie w odpowiednich pieniądzach :) Ale daj ogłoszenie zanim oddasz może, żebyś nie został z "niczym", chociaż nie wiem czy to nie lepiej, ale nie mnie oceniać :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naginając lekko budżet możesz sobie złożyć całkiem "normalny" subbas w samochodzie. Często na allegro stare głośniki basowe Rockforda schodzą za psie pieniądze i nie są przesadnie trudne do zasilenia. Dodatkowo dobrać do tego jakąś czarną alpinkę lub Kenwood'a plus kabelki i w przedziale 300 zł za całość można się spokojnie zmieścić, toteż nie rozumiem kupowania takich wynalazków typu VK.

 

Do tej wypowiedzi dodam ze mozna kupic i taki subwoofer który moze byc zasilany połową mocy RMS wzmacniacza i zagra bardzo dobrze.. Lekkie, miekkie zawieszenie zdziała czasami cuda.. Zwłaszcza w rockfordach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale muszę większość Was rozczarować.. :P

Wskazówki, których mi udzieliliście, szczególnie kamul pomogły w 100%. Główną przyczyna zniekształcenia dźwięku był owy LOUD. Po jego wyłączeniu, wyzerowaniu basów w radio i dopasowaniu gaina wszystko bardzo ładnie się komponuje, nie dużo gorzej niż mój poprzedni sprzęt (teraz w rękach mojego kumpla) skrzynia Blaupunkt + wzmacniacz Sony Xplode i radio Sony.

 

Także dziękuję za pomoc i zainteresowanie tematem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...