Skocz do zawartości

Tweeterki


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

XT3 może będę miał możliwość odsłuchać w czwartek, piątek bo będą montowane w CAS Szczecin i dzięki uprzejmości Roberta może się załapie , jeśli nie ja to Robert obiecał zdać relację , a ucho ma nieziemskie :) .

 

 

A u mnie na 90% wyląduje ls29/d2904 , bije się jeszcze z kasą na r2904 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem LS29 Neo pod Xtantem 603x + Kenwood X911 . Fakt wrzucone po szybką zwrotke ciecie zwrotki ok 3,5khz 12db/oct. i tak samo PHD AF 1.CW i nie ma nwet co porownywac. A teraz jak mam jeszcze 7906r + custom zwrotke to niebo na ziemi...... Ja absolutnie nie namawiam do niczego bo tych PHD nie ma w Polsce i troche trzeba sie "nameczyć" zeby je sciagnąc z Włoch..... ale jesli nie przypasują to założe sie ze kolejczka sie do Ciebie ustawi jak bedziesz chcial je zepchnąć.

 

Jednak te XT3 tak jak Raadek wspomniał tez Włochy i bardzo podobne......... nie zdziwiłbym sie jak bedą grac podobnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy , jak się nie sprawdzą w tym setupie to kupi się co innego :) te XT3 nie uciekną , nówki od ręki są po 999 czyli niewielka różnica jak się sprzeda LS'y . Mocno myślę nad jakąś "szpilką" r2904 lub wynalazkiem Roberta jakiś scan jubileuszowy , u niego rewelacja, ale nie te klocki :)

 

 

A tak troszkę na boku, w jakiej klasie mógł bym wystartować w zawodach SQ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między ls29, xt3, r2904 i disasterowym phd wybrał bym phd

ściągnąć się da (tak mówią) ale gra warta świeczki

jeśli chcesz melodyjny tweeter to będzie bardzo dobry wybór

w r2904 bym chyba nie wchodził, słuchałem i jak dla mnie za dokładny, określę to jako laboratorium albo kostnicę

i jeszcze morelki supremo polecam również bardzo dobry wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak troszkę na boku, w jakiej klasie mógł bym wystartować w zawodach SQ ??

Zależy za ile kasy będziesz miał sprzęt, jak do 10 tys. zł to Beginner Mini, do 20 tys. Beginner Maxi, powyżej jest Amateur. Ze sprzętem za np. 6 tysięcy możesz też startować w maxi (klasa wyżej), jeśli masz taką ochotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad supremo też mocno myślałem/myślę grają ładnie środkiem , PHD niestety nie brałem pod uwagę ze względu na brak dostępności. d2904/LS29 to bardzo uniwersalny głośnik który później łatwo odsprzedać , więc ryzyko jest najmniejsze :) . R2904 to to samo co siedzi w F1 które jest bardzo chwalone na zawodach sq za górę .

 

Zależy za ile kasy będziesz miał sprzęt, jak do 10 tys. zł to Beginner Mini, między 10 a 20 tys. Beginner Maxi, powyżej jest Amateur. Ze sprzętem za np. 6 tysięcy możesz też startować w maxi (klasa wyżej), jeśli masz taką ochotę :)

 

Ale jak liczone są ceny ??:)

Mój aktualny setup to

 

Żródło - Clarion 958

Góra - z tego tematu powiedzmy ls29

woofer - prox m6

wzmak przód - Xtant 604x

sub - hertz hx300

wzmak sub - dls A6

 

Ktoś wogóle staruje z 2 way ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi co o ls29 że to zmodyfikowany d2904 to poproszę o różnice , bo " wkład " jest ten sam. Patrząc na powiązania firm , moim zdaniem są to klony.

 

Gdzieś, kiedyś wyczytałem opinie, iż jest to ten sam głośnik tylko w innej obudowie. Odsłuchowo nie porównywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supremo to zdecyowanie tweeter, ktorego trzeba poprobowac - i to nie przez kilka h.

 

 

Moje pierwsze wrazenie nt. tego glosnika bylo jak... "wow o k... ale srednica, wow ale wokal, wow przy okazji w koncu nic, a nic nie kluje w uszy - masakra - jestem w niebie - w koncu mam tweeter dla siebie."

 

Chwilke (kilka dni) pozniej sluchajac jedengo z ulubionych numerow "O... wlasnie sie rozkreca, zaraz bedzie czad... 3... 2... 1... i .... nic sie nie dzieje"

 

Staralem sie jak moglem, ale ciarek na nich nigdy nie uswiadczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak juz myslisz nad wsadzeniem wysokiego o srednicy 100mm to zastanow sie i posluchaj ushera t9950

koszt 230zl za sztuke, troche gleboki ale to najlepszy tweeter jaki sluchalem

mam go i bedzie w moich nowych monitorach

 

jak wolisz...

Przeciez nie bede cie przekonywal

ja wybral bym supremo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ściągają te tweeterki jeszcze w tym sklepie.

Słuchałem ich w sobotę w domowych kolumnach i są naprawdę dobre!

Ale to chyba nie znaczy że sprawdzą się w aucie :)

 

Jak ktoś chce sprzedać supremo to proszę dawać do mnie szybciutko :)

Najwyżej kupie 2 pary na testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...