Skocz do zawartości

Tweeterki


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na fakt dużych zmian w systemie , poszukuję czegoś do 1000zł , oczywiście w grę wchodzą używki , ale tylko w stanie bardzo dobrym ! Niestety nie ma w Szczecinie gdzie posłuchać dobrych systemów, więc muszę się narazie zdać na wyczucie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo fajnie z xtantem zgrywają się morele supremo, i polecam Ci takowych posłuchać.

Właśnie o nich myślę albo o scanie D2904/600000 ... może ma ktoś w używce :)

 

ps . czy brzmieniowo model piccolo różni się czymś od większego brata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się wielkości supremo da się ogarnąć w słupkach, sam mając kurtyny powietrzne jakoś przyzwoicie je zabudowałem. Supremo to bardzo dobry tweeter do 2-way'a z odpowiednio dobranymi klockami gra szczegółowo i nie ma tendencji do piszczenia. Ciężko o taki kompromis. Mam porównanie do macroma ext28 i braxa ht1. Tutaj w sumie decyduje indywidualny gust ale myślę, że warto. Jakie radio tak na marginesie posiadasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie bezpośrednie porównanie odnośnie supremo piccolo i scan speak D3004-602000 (nowe kosztują ok.850zł). W moim systemie oraz w mojej prywatnej opinii Scany wypadły lepiej niż owe Morele i też na nie się zdecydowałem, także myślę, że też jest to ciekawa propozycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie radio tak na marginesie posiadasz?

Clariona 958 . Dzięki za podpowiedzi !

 

Miałem u siebie bezpośrednie porównanie odnośnie supremo piccolo i scan speak D3004-602000 (nowe kosztują ok.850zł). W moim systemie oraz w mojej prywatnej opinii Scany wypadły lepiej niż owe Morele i też na nie się zdecydowałem, także myślę, że też jest to ciekawa propozycja

Co takiego było lepszego w twojej opinii w Scanie niż w Piccolo ? jaka reszta klocków ?

 

Zagadaj do ERY/M@riusz podobno mu się przewalają po półce.

 

Sam do mnie napisał , dzięki :)

 

Radku co jeszcze od siebie polecisz do prox m6 i xtanta który ogarnie to aktywnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta klocków

 

Woofer: Brax tt6

wzmak na tweetery: genesis sa50

wzmak na woofery i suba: genesis q240x

sub: p10 w br

jednostka: Alpina połączona po optyku z PRA H400

 

 

Po pierwsze Morel - nie mój profil grania, za spokojny, chwilami nudny jak takie "flaki z olejem". Dla mnie Scan wprowadził więcej życia do muzyki, po prostu ma to coś, czego w piccolo mi brakowało(chociaż szczegółowość stoi na tym samym poziomie). Podkreślam, że to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radku co jeszcze od siebie polecisz do prox m6 i xtanta który ogarnie to aktywnie ?

Nie słuchałem jeszcze ale może warto spróbować prox xt3?Chętnie bym się dowiedział czegoś więcej o nich.

Warto też zainteresować się illuminatoram'i.

 

Nie bój się wielkości supremo da się ogarnąć w słupkach, sam mając kurtyny powietrzne jakoś przyzwoicie je zabudowałem.

Co mają do tego jaśki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem jeszcze ale może warto spróbować prox xt3?Chętnie bym się dowiedział czegoś więcej o nich.

Warto też zainteresować się illuminatoram'i.

 

Co mają do tego jaśki?

Że nie wpuścisz ich w słupek, bo od razu za jego obudową jest kurtyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem jeszcze ale może warto spróbować prox xt3?Chętnie bym się dowiedział czegoś więcej o nich.

Warto też zainteresować się illuminatoram'i.

 

Też myślałem nad proxami t3 szczególnie że t2 grają bardzo fajnie, tylko nie wiem czy chce kupować to w ciemno :) nie mam pojęcia jaką mają charakterystykę ...

 

Stwierdziłem żę bardziej nastawię się na dobre używki , niż przeciętne nowe :)

Że nie wpuścisz ich w słupek, bo od razu za jego obudową jest kurtyna.

Nie jest to u mnie problemem , mam wielkie słupki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja coś dodam odnośnie Supremo...dla mnie masakra wsród tweeterów, słyszałem je pod Clarionem DXZ928R z XES M1, Pionkiem P9 z XES M1, Alpine`m (też był chyba XES M1) i są dla mnie wypaśne:) jak dla mnie numero UNO i basta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...