Skocz do zawartości

rs audio pro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wau

Skad taka opinia?

Niektore RS moze i sa specyficzne ale zeby tak szufladkowac ;P

 

Mysle ze kazdy sprzet robiony przez zawodowych muzykow, lub ludzi ktorzy z milosci do muzyki (i przy okazji checi zarabiania na swojej pasji) staraja sie stworzyc jej idealnie odzwierciedlenie zasluguja na uwage (patrz Andrian Audio). Do dzis pewni niemcy wspominaja pewne auto robione w Polsce na RS i ARC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie z gazety, forum, albo przegadałem to z kimś przez gg....skąd takie pytanie

 

 

woofery rs audio pro miałem w samochodzie jak większość ludzi z tego forum zbliżało się do komunii.I marzyło o bmx'ie a nie o xes.

Jestem bardziej zdania, że to czego się dotykają muzycy to badziewie .. bo jak bym im dobrze szło w muzyce, nie zabierali by się za wszystko inne. Ale to moje prywatne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie z gazety, forum, albo przegadałem to z kimś przez gg....skąd takie pytanie

 

 

woofery rs audio pro miałem w samochodzie jak większość ludzi z tego forum zbliżało się do komunii.I marzyło o bmx'ie a nie o xes.

To Ty taki stary jesteś :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo właściciela tej firmy znam osobiście, on decyduje w która stronę iść z brzmieniem nowych serii i na pewno nie jest perkusista :) za produkcje głośników odpowiadają dwaj włosi, a za zwrotnice odpowiadam ja:) te Woofery mam u siebie i mi się podobają może to tylko kwestia gustu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest swest ma racje . Glosniki doszly i grają naprawde swietnie ,takiego basu jeszcze nie slyszalem w sumie kicka , grają lepiej od AS phase hx jak dla mnie (również od sp 650 tak dla przykłądu ) Rewelacyjny kick poprostu tak chcialem zeby moje wofery grały .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a już miałem szefowi gadać, ze ludzie twierdza iż jego zestaw pro czwartej generacji to badziew :) (zobaczyć minę szefa bezcenne :)), ale chyba mu tego oszczędzę bo się wkutwi i znajdzie coś by mnie wkutwic :) (taki żarcik :))

Gratulacje lukas11111 do tego dobry sub cięty gdzieś ok. 40-45Hz tak ma w aucie i zaleca właściciel marki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec swój zestaw nisko budżetowy składam raczej z odpadków, a odpadki ma się takie jakie znajomości:) Tweeterek trafił mi się z serii testowej modelu RS master, nie ma logo i numerów seryjnych, ale za to nie zbankrutowałem i naprawdę gra świetnie:)jak dla mnie, oczywiście szef usiądzie posłucha i powie, ze kicha wszystkie ustawienia itd. Wiec narazie czekam z odbiorem instalki , aż będzie miał czas posłuchać w końcu mi pomagał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...