Skocz do zawartości

Dystanse pod 16"


ZikZag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zmienilem samochod i na nieszczescie mam tutaj maly problem z przednimi drzwiami, ale to zadna nowosc, info w necie jest duzo dlaczego, co jak i po co.. Do setna.. poszukuje dystansow takich jak np. robil kolega " maxtz " Sam nie mam smykałki do takiej pracy ani nie mam materialu a w moim miescie wszyscy chyba maja lewe rece i jak pojechalem po paru miejscach to wszyscy ze sie nie da zrobic. Stad moze ktos ma, wie gdzie kupic ?

 

Mam hertz-e HSK i one maja na nieszczescie chyba 66 mm gl. mont. wiec lipa, da sie cos z tym zrobic ?

 

- bez ciecia tapicerki ? Szyba nie musi mi sie otwierac na maxa.

 

Za wszelkie propozycje wielkie dzieki :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac Astre F 92" przy wygluszonych drzwiach i dostajac moc od n/w macroma robily naprawde dobra robote.. ale.. moge je sprzedac i kupic cos innego ;) wzmaka bym sobie zostawil, bo przerobilem w swoim zyciu juz troche wzmakow " na przod " :) oczywiscie inny glosnik to juz inaczej bedzie sie zachowywal, ale.. to nie o tym temat :)

 

 

Ps. poki co gra tylko jeden glosnik przedni 13 cm i nic wiecej. Nie chce zaczynac od tylka strony bo wszystko czeka w garazu, chce zabrac sie za przod - wpierw :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac Astre F 92" przy wygluszonych drzwiach i dostajac moc od n/w macroma robily naprawde dobra robote.. ale.. moge je sprzedac i kupic cos innego ;) wzmaka bym sobie zostawil, bo przerobilem w swoim zyciu juz troche wzmakow " na przod " :) oczywiscie inny glosnik to juz inaczej bedzie sie zachowywal, ale.. to nie o tym temat :)

 

 

Ps. poki co gra tylko jeden glosnik przedni 13 cm i nic wiecej. Nie chce zaczynac od tylka strony bo wszystko czeka w garazu, chce zabrac sie za przod - wpierw :chytry:

 

A moze takie cos ?

 

http://allegro.pl/audi-a4-b5-panele-glosnikowe-pod-16-5cm-i1586497945.html

 

Tylko ze zrobic z tego komory ? :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...