Skocz do zawartości

Kupię mocną 2 kanałówkę pod suba


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

Z uwagi na zmianę koncepcji zasilania głośniczków potrzebuję coś ok 400-500w jakościowego do zasilenia suba . Instalacja jest nastawiona na SQ , słucham rocka więc df nie jest bez znaczenia (raczej szybka stopa). Cena w tej chwili jest negocjowana z małżonką :) ale myślę że do 1000 zł max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie moce Cie interesuja???

 

potrzebuję coś ok 400-500w

 

Ze tak sie zapytam SQ i szukasz czegos zeby suba zapiac pod 2 ohm???

 

oj widzę że niektórzy lubią się czepiać , a pomyśleć nie ma komu ... Stabilny w 2 ohm dlatego że rozważam spięcie 2 szybkich 10" lub 8" a te zazwyczaj występują 1x4ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak cztery kanały? 4x140/2x440 rms @ 4 ohm :zawstydzony:

 

Cztery kanały odpadają , myślałem o tym soundstreamie od grzegorza , ale za duży budżet .

Może ktoś ma jakąś 2 kanałówkę :) pisać panowie !!!

 

Sory nie zauwazylem z ta moca Nie czepiam sie lecz tylko pytam,twoje malpy twoj cyrk

Spoko :) ostatnio u kolegi z forum słyszałem 2 x 8" w cl i było nieziemsko szybko , ale brakowało mocno najniższego pasma . Narazie chce 1x10" zobaczymy co później ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockford power T400-2 stabilny w mostku przy 2 ohm cena.... 600 z wysyłką u mnie napędza suba z podpisu

CHyba sobie żartujesz teraz ze mnie ... zastanów się człowieku i nie rób ze mnie idioty...

 

Wzmak to Rockford Fosgate T400-2 100% sprawny posiada 2 rysy na obudowie. napędza w/w sub ma nad nim dużą kontrole i bardzo duży zapas mocy. cena.... 450zł plus wysyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka oferta bo mi już kasa pilnie nie potrzebna na alle sa tańsze.... jeden 800 drugi 900.... zwykły punch500 550zł to za 600zł power to faktycznie drogo....

 

P.S.

 

bury nie można robić z kogoś idioty.... nie w tym wypadku... jak wiesz co mam na mysli...

Chyba kolego raczysz sobie żartować , w wątku sprzedam z przed 2-3 tygodni piszesz że oddasz za 450zł , potem piszesz że za 600 zł i jeszcze próbujesz być chamski, jeśli piszesz że możesz oddać za tyle ile piszesz to nie próbuj być cwańszy od innych ... To że na Allegro po tyle wiszą ... bez komentarza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...