Skocz do zawartości

Ile za takie coś?


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powielić w silikonie używanym w technice dentystycznej, odlać to z Cr-Co i wypiaskować perełkami szklanymi.

 

Bawiłem sie w tworzenie takich pierdół jak było mniej roboty w pracowni.

 

To może zrobię sobie na praktykach w wakacje, bo na razie na zajęciach chyba mi czasu nie starczy :P

 

Może niedokładnie się wyraziłem, opiszę to lepiej:

 

Chciałbym zaślepkę z blachy aluminiowej 1-2mm (czyli kółko z blachy)

Dorobiony napis - tu grawer nie jest wydaje mi się złym pomysłem :)

Chciałbym też żeby ta zaślepka miała zrobiony w środku kołnierz (okrąg z tejże blachy, o mniejszym powiedzmy o 5mm wymiarze) i wysokości jakieś 3-4mm (żebym mógł to wsunąć w otwór w drzwiach)

Całość wypolerowana

 

I tu się rodzą moje pytania, gdzie to zrobić i ile trzeba by za coś takiego zapłacić :?:

Może ktoś od nas z forum coś takiego czaruje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić, ale nie z aluminium, raczej brąz lub mosiądz, alu wałka nie mam a z blachy to do dupy takie pierdoły się robi na tokarce.

 

Jaki koszt tego :?: Może być na PW.

Z grawerowaniem napisu czy samą zaślepkę :?:

Jak byś mógł to w kilku wymiarach bo muszę jeszcze dokładnie średnicę zmierzyć. Ale w przedziale 3-5cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt tego Może być na PW.

Z grawerowaniem napisu czy samą zaślepkę

Jak byś mógł to w kilku wymiarach bo muszę jeszcze dokładnie średnicę zmierzyć. Ale w przedziale 3-5cm

 

Koszt, hmm za piwo wytoczę 2 sztuki, więcej nie robię, za dużo innej roboty ma tokarka i nie jest moja niestety.

Frezarki CNC nie posiadam, więc z blachą będzie kłopot. Grawerowania nie robię, bo nie potrafię i nie mamy sprzętu. Jedynie zwykłe tokarki i frezarki.

Wymierz dokładnie i narysuj, to 2 sztuki mogę zrobić, ale będą żółte->złotawe, nie srebrne->stalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...