Skocz do zawartości

Gdzie szukac jakosciowych flacow


simon-u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pobieralem flac-i z btjunkie, ale jakosc wiekszosci plyt nie rozni sie od mp3. Ok 20% jest dobrej jakosci. Macie jakies godne polecenia strony, gdzie jest duzy wybor i pewna jakosc? sorki za brak polskich liter, ale mialem format i stawialem system.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga - komu sie chce robic flac z mp3 ?

Ludziom, ktorzy robia taki upload za punkty, aby miec wiekszy limit pobierania na przyklad. Wiem, to chore, ale nasi rodacy sa tacy zdolni, ze az przykro. Czytalem, ze sa stronki gdzie tepia takich pseudo uploaderow pozbawianiem konta, ale ciezko sie tam wkrecic i sporo to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można to przesiać porównując rozmiar plików .

Moze i tak, bo na to nie zwracalem uwagi tylko zasysalem co popadnie,zeby miec co sluchac :) Dochodzi tez jakosc oryginalow i studia nagraniowego o czym przekonalem sie na jednej plycie, gdzie cala plyta ma dobra jakosc a jeden kawalek fenomenalna, az sie milo slucha. Jak znajde to zamieszcze link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie promujemy przecież piractwa ;).

To rozumie :D

Ja trzymam tylko do 24 godzin na dysku(bo tyle mozna), a potem usuwam.

Link ktory mialem wstawic:

Lady GaGa - The Singles [Jap Lim Ed Box] 2010 [EAC-FLAC]

http://btjunkie.org/torrent/Lady-GaGa-The-Singles-Jap-Lim-Ed-Box-2010-EAC-FLAC/3130f4df898674afa3afd1814406a3b2a33b680626ea

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie dobrą jakość reprezentuje sobą nagranie mp3 w 320kb/s

Zgraj to z linku na audio i posluchaj na swojej instalacji kawalka The Cherrytree Session(na mojej lichej instalacji slucha sie miodzio), a potem napisz jak wypadl w porownaniu do empetrzy 320kb/s

 

A ma ktos cos godnego uwagi na chomiku? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na btmusic.eu zapraszać mogą tylko upload'erzy, więc obecnie nie mogę.

 

Muszę poszukać loginu do what.cd i sprawdzić czy moje konto jest jeszcze aktywne i jak tam wygląda sprawa zaproszeń.

 

Jeśli komuś bardzo zależy na zaproszeniu na Pedro, potrafi korzystać i przestrzegać regulaminów torrentów (ratio itp) to mogę wrzucić jakąś płytkę i dostać zaproszenie. Jakby co pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

what.cd ja też mam konto, ale nie mam zaproszeń.

 

Raadek, disaster - mogę wam udostępnić konto - ale musicie ogarnąć zasady torrentów :) Jak coś to PW :]

 

stary, temat torrentów mam obcykany jak ta lala . Od 3 lat mam konto na PT :P (ratio 1,25) - wiec wystarczajaco na plusie ;-)

 

Tylko powiedz mi czy nie bedziesz mial problemów za udostepnienie konta..... takie cus nie przeszłoby by na PT na bank (nawet jak bysmy sie bradzo starali zeby nie bylo to wykryte).

Pisze to dlatego ze nie mam w "d*pie" czyjegos konta i licze sie tylko ja ale w gescie dobrej woli zebys zorientował sie jak to jest na what.cd i jesli jesteś pewien ze sie tak wyraże "no issue" to jak najbardziej jestem chetny jak cos to wal na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PT też przechodziło, uwierz mi :) A miałem konto od momentu powstania strony przez długi czas, ale zrezygnowałem z torrentów - i jedynie muzykę przed KUPNEM ściągam aby sprawdzić czy warto wydać kasę!

 

Jeszcze się upewnię co do multi usingu i jak coś to na PW podeślę dane do konta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...