Skocz do zawartości

Mega teksty "fachowców" dziedziny CA


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Wierząc wiedzy panów sprzedających ten produkt:

 

 

1200W Max bridge
800W mocy muzycznej bridge
400W RMS bridge

 

Lub też amp-performance ( tutaj jest skłonny bardziej ufać):

 

Die Endstufe ist nicht brückbar. tłum. "wzmacniacz nie jest moskowany"

 

Po spięciu w mostek w celu osiągnięcia niebotycznej mocy 1200 W i podłączeniu pod suba 500 RMS, wzmacniacz puściłby fantazyjnego dymka i podziękował za byt na tym świecie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 279
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chyba było- "oddaj fartucha".. To pamiętam jako pierwsze użycie tego zdania. Później było już "Oddawaj fartucha"

 

Wracając do Auna - czy była jeszcze jakaś inna firma która pokazała prawdziwość testu? Czy tylko AmpGuts?

Firma zaczyna sie rozwijać jak VoiceKraft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w miszczoskich aukcjach wylądował zestaw tej samej firmy o mocy 4800 W, to chyba pod ten wzmacniacz.

 

Tutaj link do aukcji http://allegro.pl/99...3110161306.html

 

Powinno być na czerwono i wytłuszczonym drukiem na końcu aukcji "Stosując zestaw Auna, sam odpowiadasz za uszkodzenia słuchu, oraz odbicia narządów wewnętrznych spowodowane głośnością oraz ciśnieniem występującym w kabinie, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą"   :wink:  :rotfl:

A następnie podpinasz potwora 2x17 watt i po minucie jesteś już warzywem..

4800 Watt, a chłopaki z dBl pakują taką kasę w jakieś popierdółki po 1 kw... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rozmowa:

- Szukam głośników na przód 300W

- Pod jakim wzmacniaczem ma to grać

- Pod tym, które jest w radiu :D

 

2. Zawsze, gdy laik zobaczy u mnie w bagażniku wzmacniacze pyta się ile sprzęt ma wat. 

Zawsze odpowiadam: niewiem :P

 

Na deser fotka w załączniku, do której nawet się przyznam - no co, upadła na ziemie śrubka :D grunt to kreatywność.

post-483-0-16101600-1364048602_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastah czytasz mi w myślach , ostatnio nawet się śmiałem z twórcą że troszkę popłynął , ale nie zmienia to faktu żę 4kw na pokładzie ma :)

 

"zabezpieczenie główne 200A, a w RMSie 10 000W"  w jego wymiarze chyba inna matematyka obowiązuje, albo ma instalke na 50V zamiast 12...

2 razy już stopił !!! 200A pierwszy raz coś takiego widziałem żeby stopić całą obudowę , no ale jeśli ktoś potrafi rozkręcić wszystko na full i zostawić tak na 4h :D on jest po prostu DZIKI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo wiedziałem, że Traku prędzej czy później sie odwdzięczy :D Kaśkosrej jest w szybkim kolorze czerwonym, a w kieszeniach ma po dwa fufery 16 i 12" w mikrobagażniku :P

 

 

Z tematowych tekstów przypomniała mi się jeszcze jedna oczywistość. Jako że mam radio i niżej RUXa od 701 to namiętnie nieobeznani wsiadając pytają: masz dwa radia?

Był jeden, który zabłysnął: masz ekłalizer...? Daje ci to coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...