Skocz do zawartości

Problem z podłączeniem radia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) już tłumaczę w czym rzecz:

Otóż chciałem sobie wymodzić wyłączanie radia po przekręceniu kluczyka. W obecnej chwili radio działa niezależnie od stacyjki.

post-3068-0-55357500-1300533067_thumb.jpg

Tak wygląda kostka mojego radia i:

żółty przewód -> BACK UP

czerwony przewód -> ACC

Radio działa tylko wtedy gdy oba przewody są złączone jak na zdjęciu.

Próbowałem do czerwonego przewodu ( ACC ) podłączyć zasilanie z zapalniczki, ale radio nie wyłącza się po przekręceniu stacyjki>

Natomiast gdy podłącze przewód z zapalniczki do żółtego przewodu ( BACK UP ) radio uruchamia się tylko i wyłącznie gdy przekręcimy stacyjkę i wyłącza również po przekręceniu stacyjki.

 

Na zdjęciu widać, że od kostki ISO odchodzi czerwony przewód. Istnieje możliwość zrezygnowania z mostka łączącego żółty i czerwony przewód za kostką ISO a połączenie jest żółty -> żółty, czerwony -> czerwony

 

Zapytam jeszcze tak:

Gdzie podłączyć stały + a gdzie + po stacyjce

 

Jeszcze chciałbym zapytać do czego służy przewód o oznaczeniu ILM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btn86 na fabrycznym radiu dziala ale jak zalozysz np do golfa 5 zwykle radio to przestaje dzialac:/ Ale duzo samochodow ma takze nie musisz wlaczac zaplonu tylko jedna pozycja kluczykiem przed lub radio wylaczy sie dopiero po wycignieciu kluczyka ze stacyjki (VW). W takiej sytuacji nie widze problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...