Skocz do zawartości

Bilety na EURO 2012


trafalgar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A foto bedzie skanowane przez bramke czy przez ochrone ? Bo teraz tez ze wzgledu na bilety imienne powinni sprawdzac tozsamosc a tego nie robia i tak samo bedzie z foto , jak przejdziesz przez bramke to jestes i tyle. Wiem jak to wyglada bo na Bułgarskiej spedzam 44godziny tygodniowo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto bywasz na meczach ? Ja nie wchodze na bilety tylko na przepustke , pracuje w klubie z ekstraklasy i widze poprostu jak jest... I mowie jak wyglada wchodzenie na mecz w Polsce bo nie tylko w Poznaniu , nie namawiam do cwaniactwa ani go nie popieram poprostu opisuje dane zjawisko jako bezstronny obserwator...

 

Ludzia nie mozna ufac w duzej skali , mozna im ufac w najblizszym srodowisku ale zrob eksperyment , oczywiscie na swoja odpowiedzialnosc w jakim kolwiek sklepie usuń bramki , klipsy i magnesiki , ochrone i kamery wpusc tam 100osob a pozniej sprtawdz czy nic nie zginelo :D Zginie na 100% bo nie kazdy jest uczciwy a ja piszac co pisze nie odkrywam Ameryki i nie namawiam do takiego zachowania bo kazdy kibic wie jak to wyglada w Polsce i nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik sanders156 dnia 13 marzec 2011 - 13:42 napisał

pracuje w klubie z ekstraklasy i widze poprostu jak jest...

 

 

to dobrze wiedzieć, mam nadzieję że będzie to jakoś wyglądać na ojro ...

 

Tez mam taka nadzieje , czas wyeliminowac konikow ale niestety nie widze tego w zbyt kolorowych barwach bo koszt zweryfikowania 40tys kibicow jest spory a wiadomo jak to jest nikt nie lubi kasy wydawac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bilety są imienne.

Mogę się zapisać na 4 bilety na jeden mecz. Załóżmy wylosują mi dwa. I co dostaję dwa bilety ze swoim nazwiskiem i siadam jednym półdupkiem na jednym krzesełku a drugim na drugim krzesełku?

 

Idąc dalej tym tropem, nie potrzeba nam stadionów na 40tys tylko na 10tys :) Fakt że wtedy tylko półdupków może zabraknąć :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bilety są imienne.

Mogę się zapisać na 4 bilety na jeden mecz. Załóżmy wylosują mi dwa. I co dostaję dwa bilety ze swoim nazwiskiem i siadam jednym półdupkiem na jednym krzesełku a drugim na drugim krzesełku?

Tak na logikę to wydaje mi się, że są imienne, aby właśnie konik o nazwisku Kowalski nie mógł zapisać się na 100 biletów, tylko na max 4. Jeśli wylosujesz dwa to idziesz ze swoją małżonką na mecz i wydaje mi się, że nie ma problemu z wejściem... Nie orientuję się, jak wygląda odsprzedaż takich biletów i na jakich warunkach się odbywa, ale zapewne też nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wylosujesz dwa to idziesz ze swoją małżonką na mecz i wydaje mi się, że nie ma problemu z wejściem... Nie orientuję się, jak wygląda odsprzedaż takich biletów i na jakich warunkach się odbywa, ale zapewne też nie powinno być problemów.

Cholera czyli dupcia bo żonki nie mam :/

 

Ogólnie chodzi mi o fakt jak to je bukowane bo nie chodzę na mecze które by wymagały imienne bilety a na Euro chętnie bym gdzieś się wybrał. Nawet jak bym miał konkretnie określone że idę z Jolką ale np. wyskoczyło mi coś w pracy i nie mogę jechać więc nie mogę nikomu oddać swojego biletu np. Kryśce? Troszkę to jest 'nie halo'.

Nie wiem na jakiej to zasadzie działa dlatego chciałem się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No forumowicze, przyznawać się kogo "wylosowali" :] ?

Ja niestety dwa dni temu otrzymałem mail z info, że sobie póki co to mogę pomarzyć o bilecie :(

Fakt, będzie jeszcze szansa w lipcu bodajże, w sumie to zależało mi tylko na jednym spotkaniu, konkretnie to na ostatni mecz grupowy Polaków we Wrocławiu.

Na razie jednak muszę się uzbroić w cierpliwość i szukać swojej szansy w następnym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...