Skocz do zawartości

Jakie radio zamiast Eclipse 8445, zakup/testy


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stanec - co tu dużo gadać najlepszy Pioneer obok Dex-ów P9R i P90RS za ułamek ceny.... Wg mnie bije na głowe wszystko co oscyluje w granicy ~1kzł. Cechy szczególne - niesamowita scena i naturalny charakter brzmienia to najbardziej rozpoznawalne dwie cechy tego radia. No ale to trzeba usłyszeć żeby sie móc sie wypowiadać. Jeśli Cie interesuje wiecej info na jego temat to zapraszam na priv.

 

byłbym ostrożny z takimi opiniami, bo do 1k PLN mozna kupic zarówno 7906r jak i drx9255 i wtedy bym sie zastanowil czy napewno bije wszystko w tych pieniądzach. (Bez podziału czy aktywka czy pasywka), chodzi o całokształt bo piszesz o wszystkim co oscyluje w ok. 1k PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

byłbym ostrożny z takimi opiniami, bo do 1k PLN mozna kupic zarówno 7906r jak i drx9255 i wtedy bym sie zastanowil czy napewno bije wszystko w tych pieniądzach. (Bez podziału czy aktywka czy pasywka), chodzi o całokształt bo piszesz o wszystkim co oscyluje w ok. 1k PLN.

 

7906 i 9255 to tez ciekawe radyjka , jednak dla mnie dex ich robi i jest to moja opinia. Najlepiej posłuchać i samemu ocenić.

To jest podkreślam moja opinia i jak najbardziej można sie z nią nie zgadzać :)

I jak najbardziej twierdze że 7906 9255 i 958RMC to pożadne radia i na pewno 'graja'. Polecam odsłuch tych radyjek w jednej instalce wtedy można ocenić jak co gra.

 

 

Marcyś może zaraz handelek będzie a ty się wcinasz :wink2:

 

A tak na serio - to ja też uważam że to fajne radio. Ale w tej chwili to już raczej trupy tylko pojawiają się na portalach. Problem może być z wyświetlaczem, windą itp. Chyba jednak zostałbym przy Eclipse.

 

 

Wolf - domyślam się szczególnie po tym pianiu i chwaleniu przez gregora tego Pionka:P

 

Idzie jeszcze trafić ładną sztukę ale to kwestia szczęścia - a naprawy ani tanie ani proste

 

 

Probujcie koledzy szczęscia :super:

Oszczędze Wam tych insynuacji i zmartwie was ale handlu nie będzie :zabawa: Z domyślania sie macie u mnie gałe :cwaniak: , a z teori spiskowych to dałbym wam po piątce :rotfl: Jak mam coś do sprzedania to pisze o tym a nie krecę od dupy strony temat.

Po przewaleniu sterty grajków (W budżecie ~1kzł of course. ) dla mnie KING is ONE - DEX-P99R i jest to moje zdanie , przy czym nie musi sie z tym nikt zgadzać, oczywiście rozumie że wszyscy słuchali P99R i inne grajki w tym samym systemie ?

 

 

A dlaczego na priv? tutaj nie można...?

 

Jasne że można ,napisałem na priv coby nie zaśmiecać fajnego wątku.

Z resztą już napisałem najważniejsze cechy p99r. Jak macie jakieś konkretne pytania to walcie śmiało. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i 9255 i p99r,nie ujmując nic p99r ale nie ma polotu do 9255,jak dla mnie.

Miałem też 7618+5959 bezpośrednio przed clarnetem i porównywałem to u mnie i clarnet został a tamto poszło w świat.Kwestia raczej leży po stronie dopasowania do reszty klocków jakie sie ma.

 

Ps. oczywiście wszystkie moje opinie pomijają fakt że to ma być radio z aktywną i w tym ustawieniu p99r gra w trybie standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i 9255 i p99r,nie ujmując nic p99r ale nie ma polotu do 9255,jak dla mnie.

Miałem też 7618+5959 bezpośrednio przed clarnetem i porównywałem to u mnie i clarnet został a tamto poszło w świat.Kwestia raczej leży po stronie dopasowania do reszty klocków jakie sie ma.

Dlatego własnie należy samemu posłuchać najlepiej u siebie na swoim znanym systemie danego grajka. Klocki rzecz jasna mega wpływają na ostateczny efekt.

I bardzo się Ciesze że Ci klarnet pasuje, każdy powinien robić system pod siebie, bo mega nudno by było jak kazdy by miał w aucie 9255 albo p99r.

Jak to mówią jedni wolą brunetki drudzy blondynki inni jeszcze wolą rude. Dobrze że jest troche tych klocków to można w czym poprzebierać dla każdego coś miłego.

A i nie zawsze opinia forum jest najważniejsza , jest ważna ale nie najważniejsza, bo potem sie okazuje że forumowe hity wogole nam nie podpasowują. Dlatego już chyba 50-ty raz powtarzam najlepiej słuchać jak to gra w realu a nie przez neta.

 

Stanec- a wiesz co bedzie najlepsze ? Każde radio które tutaj wymienialiśmy w extra stanie, bo to sa radia które możesz potem łatwo odsprzedać, nie ma z tym najmniejszego problemu. A dzięki temu nie będziesz musiał toczyć 100stron tematu i na koniec kupić cos i dalej Ci nie podpasuje. Kupisz posłuchasz potestujesz jak Ci nie spasuje to do żyda i nastepne. Ew od kogoś na testy pożycz sobie radio jak masz możliwośc.

Ja np chętnie moge na testa użyczyć P99R i P9400MP i można posłuchać w realu na jakims spocie jak to pogrywa. Z tym że mówie tu o spotach w łodzi wiec chyba odległość 'nie ta'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz zaśmiecać wątku fajnego radio (to znaczy, że Twoja informacja to śmieć?) a niby czym takim jest Twoja ostatnia wypowiedź?

 

Więc jeszcze raz: zamiast na priv napisz jedną konkretną recenzję. Zrobiłbyś tak na początku i by w ogóle śmietnika nie było;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanec- a wiesz co bedzie najlepsze ? Każde radio które tutaj wymienialiśmy w extra stanie, bo to sa radia które możesz potem łatwo odsprzedać, nie ma z tym najmniejszego problemu. A dzięki temu nie będziesz musiał toczyć 100stron tematu i na koniec kupić cos i dalej Ci nie podpasuje. Kupisz posłuchasz potestujesz jak Ci nie spasuje to do żyda i nastepne. Ew od kogoś na testy pożycz sobie radio jak masz możliwośc.

Ja np chętnie moge na testa użyczyć P99R i P9400MP i można posłuchać w realu na jakims spocie jak to pogrywa. Z tym że mówie tu o spotach w łodzi wiec chyba odległość 'nie ta'.

 

To nazywasz offtop-em ?

 

Nie chcesz zaśmiecać wątku fajnego radio (to znaczy, że Twoja informacja to śmieć?) a niby czym takim jest Twoja ostatnia wypowiedź?

 

Więc jeszcze raz: zamiast na priv napisz jedną konkretną recenzję. Zrobiłbyś tak na początku i by w ogóle śmietnika nie było;)

 

I kto tu robi offtop ?

 

EOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde radio oferuje co innego, niestety trzeba "wpiąć" w system, bo każdy ma inną obiektywną opinię

 

Kwestia raczej leży po stronie dopasowania do reszty klocków jakie sie ma

 

 

I tego sie trzeba trzymać,bo nie każde radio z danym sprzętem zagra tak jakby sie chciało,przerabiałem już to parę razy ze to co jest zaj****** z jednym zestawem jest całkiem do kitu z innym,niestety nie ma złotej recepty i mogę śmiało powiedzieć ze nie istnieje jeden sprzęt który w każdej aplikacji się sprawdzi idealnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odświeżam temat, jako, że z różnych względów prawdopodobnie będę sprzedawał mojego Eclipse. Wpadł pomysł na procka PXA-H600, jako, że mam obecnie pasywkę i potrzebuję tylko opóźnienia. Pytanie jest czy ten procek zagra na podobnym poziomie co klips? Wyczytałem o nim sporo dobrych opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz "rasową" pasywkę zapodaj systemikowi porządne radyjo do pasywki to taka moja rada,. zrobisz jak uważasz co do modeli to doskonale wiesz jakie ..."potrzeba" :lol:^_^

 

potrzebuję tylko opóźnienia

 

a może jednak nie ??? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy też mi się podobają.. Ale jak to parę razy miałem okazję usłyszeć - są jedynie próbą załatania dziury takiego a nie innego montażu i strojenia.. Czasem z braku wiedzy, czasem z braku możliwości a czasem ze świadomego wyboru :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz "rasową" pasywkę zapodaj systemikowi porządne radyjo do pasywki to taka moja rada,. zrobisz jak uważasz co do modeli to doskonale wiesz jakie ..."potrzeba" :lol:^_^

To jakie radio do "pasywki" rozwiązuje problemy fazowe :wink2:

Szczerze mówiąc dla mnie czasy to naprawdę rewelacyjna sprawa ... Z chęcią przygarnął bym sarszego Clarka lub soniaczka C90r , ale właśnie nie posiadają opóźnień ...

Dodaj XDP 4000 i stanie się :)

Czasy też mi się podobają.. Ale jak to parę razy miałem okazję usłyszeć - są jedynie próbą załatania dziury takiego a nie innego montażu i strojenia.. Czasem z braku wiedzy, czasem z braku możliwości a czasem ze świadomego wyboru :)

Nie wywołuj wilka z lasu :D

 

Odświeżam temat, jako, że z różnych względów prawdopodobnie będę sprzedawał mojego Eclipse. Wpadł pomysł na procka PXA-H600, jako, że mam obecnie pasywkę i potrzebuję tylko opóźnienia. Pytanie jest czy ten procek zagra na podobnym poziomie co klips? Wyczytałem o nim sporo dobrych opinii.

Z całym uznaniem dla Eclipsa , ale pytanie można/należy postawić inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie radio do "pasywki" rozwiązuje problemy fazowe

Question retoric ? żadne, jego otoczka jak posiedzisz "zrobi", radio to jedynie "ogniwko" ale jakże ważne,

ide spać bo mam bombę :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym uznaniem dla Eclipsa , ale pytanie można/należy postawić inaczej .

Jak postawione pytanie masz na myśli?

Najlepiej by było wyhaczyć u kogoś ten procek, podłaczyć u siebie na szybko i posłuchać. Spodoba się to zapolować na niego.

Osobiście nie znam nikogo z tym prockiem z okolicy a druga sprawa to wcale nie takie szybkie podłączenie tego by było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak postawione pytanie masz na myśli?

Wpadł pomysł na procka PXA-H600, jako, że mam obecnie pasywkę i potrzebuję tylko opóźnienia. Pytanie jest czy ten procek zagra na podobnym poziomie co klips? Wyczytałem o nim sporo dobrych opinii.

Podział aktywny pasywnie.

itymuje sie

 

Skoro nie tak , to raczej czy Eclips legitymuje się tą sama klasą dźwięku co Alpine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak:

Jak wielka przepaść dzieli Eclips'a od Alpine'a :D

I teraz należy się zastanowić czy tylko wielka a może jeszcze większa :P

:D Nie dołuj mnie, to radio wcale nie jest takie złe :)

 

Skoro nie tak , to raczej czy Eclips legitymuje się tą sama klasą dźwięku co Alpine.

Osobiście nigdy nie słyszałem H600 (chyba, co najwyżej H700 albo H701, już nie pamiętam), więc trudno mi jest to określić. Skoro H600 "gra" lepiej niż Eclipse, to w takim razie pytanie jest czy w okolicach 800-1000zł za używane jest inna dla niego alternatywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy nie słyszałem H600 (chyba, co najwyżej H700 albo H701, już nie pamiętam), więc trudno mi jest to określić. Skoro H600 "gra" lepiej niż Eclipse, to w takim razie pytanie jest czy w okolicach 800-1000zł za używane jest inna dla niego alternatywa?

 

Nie znam się na takim stawianiu problemu , a jak ktoś postanowi sprzedać 600 za np 120 zl , to bedzie nowy lider za "grosze" :)

Urządzenie kosztowało kiedyś określone pieniążki i w tym zakresie cenowym należy poszukiwać dla niego konkurencji.To ze dziś dostępne są taniej , nie oznacza, że wraz tym obniżyła się klasa dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...