Skocz do zawartości

Jakie radio zamiast Eclipse 8445, zakup/testy


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniony procek nie umożliwia pocięcia całego systemu aktywnie, nie mówiąc już o regulowanych czasowstrzymywaczach na każdy kanał osobno. Te warunki spełnia xdp-4000x, niemniej ten procesor też ma swoje ograniczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie High jest cięty od 5Khz do ????? nie wiadomo bo od góry idzie pełnym pasmem.

 

To chyba mamy inne pojęcie puszczenia głośnika (kanału na procku) pełnym pasmem, bo dla mnie równa się to z wyłaczeniem zarówno LPF'a jak i HPF'a.

 

Druga sprawa to nie mieszaj w to RS-P70x, którego mogę kupić w tej samej cenie co DEQ-P9,

chyba doskonale wiesz, że on ma zablokowane te funkcje, niby ODR a niby gorszy.

 

Heh, kolejny farmazon. Od kiedy to cena zakupu (jeszcze dodatkowo na rynku wtórnym) jest wyznacznikiem klasy produktu? Chciałeś uzmysłowić mi że ODR gorszy jest czy co??

 

Jedyna różnica w funkcjonalnościach między ODR'em a P9 jaką ja znalazłem (i która mi przeszkadzała w pewnym momencie) to nie możliwość wyłączenia HPF'a w kanale MID, którą rzeczony DEQ-p9 posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odezwał się jedyny słuszny idący zawsze pod prąd bojownik i rewolucjonista.

Widzisz Marcyś, mówiłem że noszenie takiej koszulki na spocie nic dobrego nie przyniesie :P

http://blogers.pl/wp-content/uploads/2010/01/che-guevara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak multum, jak są tylko trzy :D :rotfl:

 

To jest dobre.......

W Polsce są tylko trzy takie egzemplarze - jeden należy do Mistrza Europy EMMA Expert Unl. z 2007

 

"Zapomniał" tylko napisać , że na finały europejskie zmienił jednostkę na komplet F1 :) i na niej zdobył ten tytuł , ale net nie takie zna historie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być, szyba zabudowana głośnikami ??

 

eee tam , na łatwiznę poszedł :zdegustowany:

 

film dałem, w przełożeniu na unikalność systemu, ten komplet można zbierać parę ładnych lat ...

 

Jedna nówka u Adamu :P

 

no i spsułeś niespodziankę na Lublin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanec - co tu dużo gadać najlepszy Pioneer obok Dex-ów P9R i P90RS za ułamek ceny.... Wg mnie bije na głowe wszystko co oscyluje w granicy ~1kzł. Cechy szczególne - niesamowita scena i naturalny charakter brzmienia to najbardziej rozpoznawalne dwie cechy tego radia. No ale to trzeba usłyszeć żeby sie móc sie wypowiadać. Jeśli Cie interesuje wiecej info na jego temat to zapraszam na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś może zaraz handelek będzie a ty się wcinasz :wink2:

 

A tak na serio - to ja też uważam że to fajne radio. Ale w tej chwili to już raczej trupy tylko pojawiają się na portalach. Problem może być z wyświetlaczem, windą itp. Chyba jednak zostałbym przy Eclipse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...