Skocz do zawartości

Budżet liga Morela


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeglądam sobie Alledrogo i wpadłem na coś takiego

 

Morel TW-1 : http://allegro.pl/morel-tw-1-tweetery-superdzwiek-komplet-nowe-i1484663430.html

 

Jak widać po zestawie Maximo przyszedł czas na same tweetery. Widać Morel leci po bandzie i produkuje glośniki dostępne cenowo dla wiekszosci osób ciekawe jak im to wyjdzie. Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU - zobacz dane producenta w tym katalogu, to zrozumiesz co miałem w przekazie :D

 

jakby jakis tweeter buszmena mial taki sam design i te podane w katalogu parametry takie same to tez bys powiedzial ze to takie same tweetery? :) czyms sie musza roznic skoro sa zaznaczone jako 2 odrebne tweetery (pomijam fakt cen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyms sie musza roznic skoro sa zaznaczone jako 2 odrebne tweetery (pomijam fakt cen)

 

zobacz katalog, różnią się jednym parametrem według producenta, zobacz jakim :)

Co do różnicy cenowej, jeśli faktycznie jest to MT-11, a nie MT-12 to różnica jest 50 zł - czemu ? Nie pytaj mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz katalog, różnią się jednym parametrem według producenta, zobacz jakim :)

 

widze, co nie zmienia faktu ze nie odpowiedziales na moje pytanie z przykladem buszmena :)

 

Co do różnicy cenowej, jeśli faktycznie jest to MT-11, a nie MT-12 to różnica jest 50 zł - czemu ? Nie pytaj mnie :D

 

Tutaj parametry MT-11: http://www.morelhifi.com/products/mob_components_tweeters_mt11.html

 

Niby takie same jak MT-12 a jednak inny tweeter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, co nie zmienia faktu ze nie odpowiedziales na moje pytanie z przykladem buszmena :)

 

dziwi mnie czemu producent wypuszcza tak podobne tweetery, że ludzie zachodzą w głowę z pytaniami z cyklu : " o so chosi " :D

 

dlaczego nikt nie czyta ze zrozumieniemja napisalem, ze to seria tempo a nie tweeter z zestawu tempo. I niejest podobny ani troche....

 

Szymon - lepiej napisz, czemu TW-1 ma podobne ( jak nie takie same według producenta ) parametry co MT-11, lub różniący się jedną wielkością MT-12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziwi mnie czemu producent wypuszcza tak podobne tweetery, że ludzie zachodzą w głowę z pytaniami z cyklu : " o so chosi " :D

Do tego doprowadza ślepa wiara w parametry, w wypadku tweeterów jest to bardzo zgubny nawyk.Dla innych "klocków " w mniejszym lub większym stopniu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweeter tempo to MT11 ale nie ten który jest do kupienia jako opcja:). A MT12 to juz troche inny tweeter stosowany np. w Dotechu Ovation. Zresztą mt11 był stosowany w starym dotechu MKII to tyle na dziś...":)

 

no to wszystko jasne :)

 

Do tego doprowadza ślepa wiara w parametry, w wypadku tweeterów jest to bardzo zgubny nawyk.Dla innych "klocków " w mniejszym lub większym stopniu też.

 

w sumie znając życie, to większość głośników po "domowych pomiarach" odstawała by od tego co piszą producenci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...