Skocz do zawartości

Ori płytka i nie czyta


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji moich przedwczorajszych urodzin :P dostałem oryginalną płytkę Disturbed "The Sickness" wydaną na dziesiątą rocznicę płyty (nową prosto z folii).

Jakie było moje zdziwienie, kiedy wkładam ją do radia i wyskakuje mi Error6 (radio Clarion DXZ958RMC). Płytę wcześniej odsłuchałem na laptopie i wszystko byłą z nią ok.

Jako, że głównie słucham oryginałów w samochodzie, to powiem, że nigdy wcześniej takiego problemu nie było i właściwie do tej pory nie ma (oprócz tej płyty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam dokladnie ale Error6 odpowiada za laser ( nawet przy wlozenie odwrotnie plyty ) a jesli ci wskakuje czasami przy tym Error3 to blad silniczka ktory nie obraca plyty badz obraca zbyt wolno tez potrafi sie zatrzec w tych modelach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w lublinie ale moge sie dowiedziec od znajomego z lublina

koszt regulacji max 50 zł z czyszczeniem

swoja droga płytki czyszczące nie za bardzo zdaja egzamin to znaczy w moim przypadku nie zdawały poprawily nie zawieszanie sie plyt na 2-3 dni i potem ponownie mialem error6

koszt wymiany lasera (cena lodzka ) 130 zł rok temu

 

przy okazji czyszczenia popros aby wsadzil ci radiator na pascie ( juz widzielm przyklejone superglue )na procesor one lubia sie palic jak sie przegrzewaja koszt niewielki 5-10 zł a pewnosc ze nie poleci o wiele wieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lekką konsternację, może to faktycznie i wina ze strony lasera, ale przesłuchałem kilku nowych płyt i normalnie odpalają bez żadnych przestojów, czy powtórnych wczytywań. Wg mnie to nie jest praca zmęczonego lasera :?:

Tak się zastanawiam, że może ta płyta na 10-lecie jest jakoś inaczej nagrana, bo tylko w komputerze ją oprócz samochodu odtwarzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...