Skocz do zawartości

PROBLEMY Z OTRZYMANIEM PACZKI!!!!!!


mares
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie sprzętu nie mam, pieniędzy też, także nic do stracenia nie mam. Ewentualnie coś odzyskam

 

A wystarczyło wysłać głupiego sms'a, że wystąpiła, taka, a nie inna sytuacja życiowa, w końcu nie żyjemy w średniowieczu

Dokładnie tak jak napisałeś

 

Po drugie jak nie macie potwierdzenia aukcji lub rozmów to nic mu nie zrobicie bo może powiedzieć że przesłaliście kase w celach charytatywnych

Ale jest dowód wpłaty z opisem za jaki towar. Jest oferta mańka na forum. On nawet potwierdzenia nadania paczki niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety również mi .. Cała sytuacja ciągnie się jeszcze z przed Mistrzostw Europy. Co jakiś czas dostaję po moich usilnych staraniach dostaję sms z informacją o problemach które niby ma Mariusz. Jednak mam już tego powyżej dziurek w nosie.

 

Szkoda, że cała sytuacja w taki oto sposób zaczyna swój koniec. Niestety, Mariusz przegiął pałkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaoobserwowalem coraz wiecej przypadkow ostroznosci forumowiczow....Jeszcze jakis miesiac temu nie bylo problemu ,koles wysylal kase a ja sprzet.A teraz ??Wstaw na ebay-a,najpierw sprzet potem kasa itp.Zainteresowani wiedza o kim mowie i przestaje im sie dziwic .Przez takich jak ten pajac inni maja problemy,i zaczyna sie robic syf!!!!! Tragedia!!! Trzeba cos z tym zrobic! Kiedys ktos pisal kupowac od zaufanych ludzi??Jak yu teraz ku..... poznac kto jest zaufany a kto nie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm rozmawiałem niedawno z mańkiem, wydaje się że wszystko jest na dobrej drodzę. Czekam do poniedziałku, jak będę wiedzieć coś więcej to dam znać kolegą z forum.

pozdrawiam

 

poniedziałek - ulubiony dzień Mariusza na przełożenie problemu, to już wiem z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tym póki co nie mam problemów.,

 

Moze zle to napisalem ... Nie mam problemow zawsze staram sie zalatwic sprawe na 100% choc czasami zdarzaja sie opoznienia ale zaobserwowalem ze ludzie zaczynaja mowic "widzisz co sie teraz dzieje ,nikomu nie mozna ufac " i niestety maja racje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przez tą firmę go nie szukałem. NO zobaczymy co wyjdzie w poniedziałek. No niestety nie jest miłe gdy ludzie którzy maja wspólne zainteresowania i z tego samego forum robią sobie takie fajne psikusy.Mam nadzieje że jestem ostatnią osobą która przez mańka musi się denerwować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...