Skocz do zawartości

PROBLEMY Z OTRZYMANIEM PACZKI!!!!!!


mares
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przeglądających ten temat.

Chciałbym przedstawić sytuację jaka mnie spotkała.

Jakiś czas temu jeden z członków strefy wystawił kilka przedmiotów w dziale sprzedam, znalazł się tam wzmacniacz którego poszukiwałem od jakiegoś czasu. Skontaktowałem się telefonicznie z tą osobą, rozmawialiśmy dość długo, na drugi dzień dałem ostateczną odpowiedź że jestem zdecydowany na zakup. Po wpłacie pieniędzy na konto sprzęt został "wysłany", niestety minęły już 3 tygodnie od dnia wysyłki a paczki nadal niema. Skan nadania paczki o jaki prosiłem również nie został do mnie wysłany, nie mówiąc o tym że gdy ostatnio się kontaktowaliśmy (2 dni temu) zostałem zapewniony przez sprzedającego że pojdzie na pocztę i się dowie co z paczką i jak zwykle się nie odezwał pomimo zapewnień.

 

Może spotkała kogoś podobna sytuacja. Proszę o pomoc.

 

Gdyby to były jakieś śmieszne pieniądze to naprawdę bym nikomu nie zawracał głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musisz wydobyć od niego nr paczki i sobie sprawdzisz na stronie poczty gdzie jest ta paczka (poczta wprowadziła taką możliwość i w moim przypadku się sprawdzała).

Jeśli będzie utrudniał to napisz jaki to użytkownik i o jaki wzmak chodzi wtedy podeślij mu ten temacik i pewnie "skruszeje" trochę i sprawa się rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi cie typ w wala ... podaj jego nick to moze chłopaki z jego miasta skojarzą auto i go odwiedza ...

 

na nadaniu przelewu przecież tez podajesz adres to tez możesz podać komu trzeba to go odziwdza osobiście oO

 

nie cierpię cwaniactwa i złodziejstwa ...

Edytowane przez skola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Widzę że mało kto się interesuje sprawami innych :). Niestety paczki nadal nie dostałem a o skan nadania paczki nie można się doprosić. Chciałbym stanowczo odradzić innym zakupy u osoby która posiada na forum nick "maniek" i jest ze szczecina!!!!!!Koleś wydaje się być ok ale jak widać pozory mylą :(. Nie będę opisywał szczegółów, 5 stycznia otrzymał pieniądze a ja paczki jakoś nie widzę...I POD ŻADNYM POZOREM NIE WPŁACAĆ PIENIĘDZY NA KONTO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest kompletnym swierzakiem i taki walek wykrecil :zdegustowany: Plaga , normalna plaga :( Gneb go jeszcze, podeslij mu link do tego tematu - niech poda numer paczki albo zwroci pieniadze. Daj mu tydzien na to . Jesli nie spelni warunku - to postaraj sie o dwiedzenie odpowiedniej instytucji i/lub jego ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dopiszę - ponieważ mam już serdecznie dosyć krętactw i matactw Mariusza .... Wisi mi 1000 zł

 

drugi tysiąc Mariusz wisi mnie. I zaraz jeszcze napisze na forum fordclubpolska który "sponsorował" mu auto w sezonie 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemuka19, tak, i co mu zrobisz?? A ten kto go odwiedzi co mu zrobi co??

głupia sprawa, jedyne co można to próbować się skontaktować, a później chyba tylko policja.

 

Grzegorz, na takie akcje nie ma mocnych, Maniek śmigał z nami cały sezon na zawody, wszyscy go znają, osobiście nigdy bym nie powiedział że wykręci taki wałek.

 

Ja tylko mam nadzieję że ma jakieś chwilowe kłopoty które miną i sytuacja się wyjaśni. Sprawa została nagłośniona i narazie tak bym ją zostawił, nie ciągnął tematu. Może to będzie impuls żeby sprawę szybko rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pisze:).

Zobaczyłem na forum że MANIEK ze szczecina sprzedaje sprzęt ze swojego mondeo. Na następny dzień zadzwoniłem, rozmawialiśmy 40 minut, na drugi dzień dałem ostateczną odpowiedź że biorę sprzęt. Poprosiłem mojego dobrego kolege ze studiów aby zrobił przelew. Wybrałem gm-x924, kosztował mnie 700zł (bo wybrałem tego w najlepszym stanie). Dokładnie pieniądze miał na koncie 19 stycznia. Sprzęt do dzisiaj nie dojechał.

Nie lubię robić innym pod górkę ale cholera mnie już bierze. Około 14 do mnie dzwonił i mówił że za 2,3 godziny przyśle dowód nadania paczki i jak zwykle nic:). Jak wiadomo mało jest tego sprzętu, poza tym niby cos w nim było poprawiane. Ale teraz po tym czasie to mógł sobie gdzieś poszukać jakieś gówno (nie przerobiony w kiepskim stanie) i mi to przyśle:)i podwójny zarobek:). Tak to jest jak się wierzy ludzią:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu, widzę że temat się powtórzył, nikt nic z problemów na easce widzę się nie nauczył :) a tam było to dość "ostro" opisane, co prawda się to podobno wyjaśniło i Jurek posta skasował, aczkolwiek widzę problem pozostał.

 

Co do jazd do szczecina... to nic nie da, bo Mariusz zdaję się tam nie mieszkać, zameldowany też jest gdzie indziej... a mieszka tak jak wpis do ewidencji dzialaności gospodarczej - Teren Calego Kraju, więc szukajcie wiatru w polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję że ma jakieś chwilowe kłopoty które miną i sytuacja się wyjaśni

 

to raczej te kłopoty nie są chwilowe, moja paczka leci do mnie od połowy października ub roku.

Zwyczajowo jak sie ma kłopoty to sie prosi kolegów o pomoc, tylko jak sie zrobi sie ich uprzednio w ch...tj.bambuko to sie już kolegów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź tu człowieku teraz bądź mądrym i próbuj coś sprzedać na forumowej giełdzie, lub allegro :/

Masakra, tym bardziej jak kolega z forum, nie byle jaki, bo nie jest laikiem, człowiek dzielący z nami tą samą pasję i zainteresowanie, robi nas w ch***.

Jeszcze jeden, dwa tematy, a zrobi się kompletna kupa, bo każdy będzie się bał cokolwiek kupić od kogolwiek.

A wystarczyło wysłać głupiego sms'a, że wystąpiła, taka, a nie inna sytuacja życiowa, w końcu nie żyjemy w średniowieczu :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieje ze odzyskam pieniądze, bo jakoś odechciało mi się mieć ten piecyk.

 

zwiększenie upierdliwości życiowej Mańkowi nie gwarantuje ci zwrotu kasy natomiast jemu na pewno dodatkowych wrażeń zapewni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehepack dobrze pisze niech ktoś ze znajomych pogada z nim pierwszą bo wątpie nawet jak ktoś zgłosi na psy to i tak prędko kasy nie odzyska ( jakieś 3 miesiące jak nie dłużej ) zawsze jak ktoś inny pójdzie do niego bezpośrednio to możliwe że szybko kasa się znajdzie.Po drugie jak nie macie potwierdzenia aukcji lub rozmów to nic mu nie zrobicie bo może powiedzieć że przesłaliście kase w celach charytatywnych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...