Skocz do zawartości

Pytanie o konkretny wzmak do Alphard Yakuza pw1203ax


Dabliu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak w temacie poszukuję wzmacniacza, na którym się nie zawiodę i który ładnie rozbuja Yakuze i wykorzysta jej pełne możliwości, a w przyszłości może pobujac inny sub. Użyłem "szukajki" nic nie ma konkretnie co do tego głośnika. Wiem że mnóstwo ludzi zadaje takie pytania ale szczerze już mam taki mętlik...bo jeden mówi że to dobre, drugi że tamto poleca...a nie chcę wyrzucic pieniędzy w błoto i chcę byc zadowolony z zakupu ;) Dzięki z góry za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie alpine 3539, 3544 i bedziesz zadowolony przy czym wydasz ok 300-350zl

 

Gdzie np. kupic tego Alpa? Allegro nie ma w googlach tez ciężko...z Kenwoodem tak samo... A porównanie np. Blaupunkt Velocity VPA 2140 PRO-Rodek r2180a-HIFONICS ZEUS Z4000 a ten Alpine i kenwood? Który da dużą moc idącą w parze z jakością? Na velocity mam oferte 550zł, na rodka 500 a zeusa widzialem na allegro okolo 400. Kena i Alpiny nie ma nigdzie...Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda z alpinek przy odpalonym silniku da w mostku okolo 400-600W RMS tych jakosciowych. o Alpinke pytaj na forum, zaloz np. temat w dziale "Kupie" ktos na pewno sie zglosi

 

ps. zapytaj dawidSS, on ma z tego co wiem dwie 3544 na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenia 300t kupilem 3dni temu z alegro od goscia z pucka mialem jakies 30km do przejechania.Jestem zadowolony placilem 300ziko.

 

Sa dwa rodki 2180 do kupienia i jeszcze taki na alegro r1900n.

Edytowane przez slaww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Blau 2140 pro. Według mnie bdb piec, ma filtr subsonic co też nie jest bez znaczenia dla bezpieczeństwa głosnika no i pilot do basu.

U mnie zasilał 18" mivoca 500 rms i grało super, pełna kontrola nawet nad tak wielką membraną.

Wykonanie samego pieca też bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Alpine V12 MRV-1000. Dzięki bardzo za rady :) Jeszcze jedno pytanie...nie będę śmiecił następnym tematem..chcę kupic zestaw kabli, nie żadne badziewia Chińskie..co mi powiecie o Hollywood Energetic? Koledzy z forum widzę, zachwalają... http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/38/products_id/341 . Bo z tego co widzę muszę miec 21mm2. Wystarczy taki zestawik? Dzięki z góry. Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...