Skocz do zawartości

Zestaw na przód


Sleper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam głośników na przód i wzmacniacza, który to napędzi. Kwota jaką chciałbym wydać to około 700-800zł z kablami, głośniki chcę nowe, wzmacniacz może być używany. Wcześniej miałem El Compy 6, ale niezbyt mnie zadowoliły.

Na początku będzie to grać pod JVC KD-SH909, docelowo pod Alpine CDA-9853, 9855 lub czymś z serii 983x.

 

Muzyka jakiej słucham to Rap, Reggae, czasami Dancehall, auto to Ibiza FL 3 drzwi.

Z góry dzięki za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O HSK wiem, czytałem temat o nich, ale wyczytałem, że to jednak nieoryginalne głośniki? :)

 

Jeśli chodzi o El Compy, to tweeter był ok, ale basu i ogólnie takiego ciepła, pełni dźwięku (nie wiem jak to nazwać, nie znam się na tym dobrze :) ) nie było wg mnie. Pędziłem je czymś bardzo biednym, Carpowerem HPB-602. Po wygrzaniu głośników było troszkę lepiej, ale to nie to czego oczekuję. Miałem je w poprzednim aucie (Nexia) i w tym i było to samo. Ogólnie chciałbym coś lepszego na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O HSK wiem, czytałem temat o nich, ale wyczytałem, że to jednak nieoryginalne głośniki? :)

 

No to ty bzdur nie sluchaj i kupuj bo lepszych nie znajdziesz w tej kasie nowek chyba ze chcesz uzywki ?

 

ale basu i ogólnie takiego ciepła, pełni dźwięku (nie wiem jak to nazwać, nie znam się na tym dobrze :) ) nie było wg mnie

 

Poniewaz

 

Pędziłem je czymś bardzo biednym, Carpowerem HPB-602.

 

 

A drzwi wygluszone czy nie specjalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O HSK wiem, czytałem temat o nich, ale wyczytałem, że to jednak nieoryginalne głośniki? :)

Nie ma dowodów ..

 

 

Jeśli chodzi o El Compy, to tweeter był ok, ale basu i ogólnie takiego ciepła, pełni dźwięku (nie wiem jak to nazwać, nie znam się na tym dobrze :) ) nie było wg mnie. Pędziłem je czymś bardzo biednym, Carpowerem HPB-602.

Dziwisz się ? ten wzmacniacz ewentualnie można dać na suba ale nie na przód ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O HSK wiem, czytałem temat o nich, ale wyczytałem, że to jednak nieoryginalne głośniki? :)

Nie znajdziesz na chwilę obecną zestawu o lepszej relacji cena/jakość niż HSK, podejrzenia iż są podrabiane to banialuki nie poparte niczym konkretnym. Jeśli mają pokazać na co je stać, to drzwi muszą mieć dobrze zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chodzi mi o to że chłopak nie do końca się zna. Dlatego niech pojedzie do profesjonalisty i na miejscu coś ustali, żeby nikt Mu nic nie wcisną!

Teraz może kupić dobre głośniki a za miesiąc lub dwa dokupić wzmacniacz - wtedy dopiero naprawdę będzie zadowolony.

Po co kupować tanie rzeczy? Za miesiąc będzie się denerwował że mu za słabo!

Takie jest moje zdanie. Słyszałem i widziałem wiele.

Ale decyzja należy do Ciebie, Sleper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik sanders156 dnia 30 styczeń 2011 - 12:27 napisał

Najlepiej rainbow i podlacz to pod radio bedzie swietnie :D

 

A gdzie to przeczytałeś , kupując głośniki w autoryzowanym punkcie sprzedaży uzyskujesz jakiegoś rodzaju pewność jakości o pochodzenia wyrobu. Skoro są w pełni OK , to dlaczego nie ?

 

 

No ok ma pewnosc a moze nie nie bede sie zaglebial bo moze nie w tej branzy ale mam pewne doswiadczenia/informacje ktore wskazuja na to ze wszedzie trzeba uwazac na pochodzenie produktu , sprawdzac uczciwosc wlasciciela itp. a nie znajac sie nie ma nigdy pewnosci na 100% ze produkt jest OK....

 

 

 

p.s Jezeli faktycznie kolega moze przekroczyc budzet dwu lub trzy krotnie to oczywiscie polecam takie rozwiazanie bedzie mial pewnosc i gwarancje a czy zagra lepiej to sie okaze ;)

Kolejna sprawa ze propozycja typu masz 600zl na wzmaka i glosniki to kup za wszystko glosniki i beda lepsze ( tutaj tez nie jest pewnosci czy model rainbow za 600zl jest lepszy od HSK przynajmniej wedlug gustu wlasciciela ) idac takim rozumowanie mozna napisac wydaj 600zl na przygotowanie drzwi i specjalisty a za miesiac kup high endowe kable pozniej pozbieraj przez 2-4 miesiace na dobre nowe radio od dystrybutora a za kolejne 2-3 miesiace kup glosniki pozniej pozbieraj jesze miesiac czy dwa na to zeby specjalista je zestroil i za jedyne 5000zl bedziesz mial system ktory gra tak jak ci sie podoba.... a zapomnialem o wzmaku wiec doliczcie jeszce kilka miesiacy i kasy ;)

 

 

Rady tego typu sa malo pomocne a przynajmniej mi sie tak wydaje ze jak chce zrobic system za 2000zl to polecenie mi jako zasilanie systemu wzmaka za 1500zl jest bez sensu bo i tak tego nie zrobie bo to nie moj budzet...

Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe że głośniki które dystrybutor wycenia na 800-900pln, mogą kosztywać 299pln?

Był obszerny temat na forum o HSK, i prawda taka, że tyle ile ludzi, tyle teorii dlaczego tak jest...

Wiele ludzi kupiło te HSK za 299zł i chyba nikt nie narzeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe że głośniki które dystrybutor wycenia na 800-900pln, mogą kosztywać 299pln?

 

 

Czy HSK za 400-500zl to tez podrobki ? Idac twoim tokiem rozumowania tak bo przeciez dystrybutor je wycenil na 800-900.

 

Przecież nawet z upustem dealerskim nie jest to wogóle możliwe !

 

 

A czy musza pochodzic od polskiego dystrybutora ?

 

Wiele ludzi kupiło te HSK za 299zł i chyba nikt nie narzeka :)

 

 

O czymś to świadczy!

Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja kupiłem tanio nówkę sztukę Re Audio SE, podróba??? :przestraszony: Może Re już też podrabiają bo nie dałem tyle co u dystrybutora hehe. A tak wracając do tematu to w tej cenie hsk jest bezkonkurencyjne i nie warto brać do siebie tych bezpodstawnych bredni o podróbkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja kupiłem tanio nówkę sztukę Re Audio SE, podróba??? :przestraszony: Może Re już też podrabiają bo nie dałem tyle co u dystrybutora hehe. A tak wracając do tematu to w tej cenie hsk jest bezkonkurencyjne i nie warto brać do siebie tych bezpodstawnych bredni o podróbkach.

 

Bezpodstawnych??? Hehe....tez majac je w rece myslalem ze to oryginal jednak na dniach ma sie pojawic info o tych glosnikach....pismo producenta Elco juz posiada ze jest to towar podrabiany.

 

Nie ma dowodów ..

 

 

 

Drogi kolego dowody sa:) Bylem tydzien temu w ELCO, rozmawialem z szefem i pismo ze jest to towar podrobiony posiadaja. Do konca nie znam szczegolow dlaczego nie poscili tego w obieg jednak z opini jednego Pana tam pracujacego wynika ze sprawa poszla gdzies wyzej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe że głośniki które dystrybutor wycenia na 800-900pln, mogą kosztywać 299pln?Przecież nawet z upustem dealerskim nie jest to wogóle możliwe !O czymś to świadczy!

 

 

Jaja sobie robisz tak? Wiesz że ludzie przyjmują Cię jako przedstawiciela Rainbow ? Co do rynku, cen itd. to Ty najlepiej powinieneś wiedzieć co za ile ...no a że Ty(Wy) nie dostajesz z "firmy ręcznie robionych w Niemczech głośników" takiej marży dilerskiej o jakiej piszesz , to już Wasz problem , nie ludzi z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować tanie rzeczy? Za miesiąc będzie się denerwował że mu za słabo!

 

Haha, w końcu jakiś cytat z forum z którego się mozna pośmiać :D Zgodnie z twoim rozumowaniem warto kupywać tylko najdroższe rzeczy bo prędzej czy później będzie miał za słabo. Najlepiej jeszcze kupywać w miejscu gdzie jest najdrożej, żeby nie było za tanio(czyli zbyt słabo!). Czytając Twoją wypowiedz od razu ujrzałem przed oczami audiostereo.pl :D

 

Co do tematu. Bierz HSK i ciesz się że masz dobry produkt w tak śmiesznej cenie. Nawet jeśli są to podróbki, to wiele osób w ODSŁUCHACH różnicy nie stwierdziło. Do tego wzmak - za 500 plnów można nawet wyrwać VR209(warto PLN'ów dołożyć jeśli będzie drożej). No i oczywiście wygłuszenie, ale na to rozumiem osoby budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...