Skocz do zawartości

Zestaw na przód


Sleper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy więc teraz na zamykanie ludzi handlujących sprzętem ...z Czech . No pewnie FV poażą i tyle , no ale szumu i nagonki z "podróbami" nigdy dość .

 

PS: najgorsze ze sami na tym zamieszaniu stracą sobie klientów Hertza , no bo kto ma odróżnić podróbki jak nawet Elco sama nie umie i wysyłają to do Italii ...kraju w którym nawet nigdy nie były produkowane HSK ..żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

PS: najgorsze ze sami na tym zamieszaniu stracą sobie klientów Hertza , no bo kto ma odróżnić podróbki jak nawet Elco sama nie umie i wysyłają to do Italii ...kraju w którym nawet nigdy nie były produkowane HSK ..żałosne.

 

To wtedy byś napisał , że muszą tak napisać .

Moim zdaniem dobrze jest zdobyć opinię producenta , jako najbardziej wiarygodnej i bezdyskusyjnej.

 

Maty oczywiście też jak najdroższe, żeby mieć pewność, że nie podróby :cwaniak:

Dekarkę malować dwukrotnie sreberkiem a napisy nanosić niezmywalnym flamastrem :super:

Edytowane przez nakamichi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako najbardziej wiarygodnej i bezdyskusyjnej

 

Co mają napisać, że Elko skopali sprawę w PL? Trzeba sobie rynku pilnować , a nie tylko kosić kasę . Zresztą ze 2 lata temu ESK miało podobną jazdę na allegro . Nikt nie chciał tym handlować (sklepy) ...przeczekają "tani wypust HSK" i życie toczyć się będzie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają napisać, że Elko skopali sprawę w PL? Trzeba sobie rynku pilnować , a nie tylko kosić kasę . Zresztą ze 2 lata temu ESK miało podobną jazdę na allegro . Nikt nie chciał tym handlować (sklepy) ...przeczekają "tani wypust HSK" i życie toczyć się będzie dalej ;)

Nie wiem co maja napisać , ale zaprezentują ekspertyzę o autentyczności towaru i będziesz mógł ja sobie negować do woli , ale w oparciu o argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaprezentują ekspertyzę o autentyczności towaru

 

jak by tak było, to by już dawno się za to zabrali ... a tak na razie cisza jest.

Zresztą co tu dużo pisać, już wystarczająco o tym było napisane na forum, nie ma sensu kolejny raz ciągnąć tego samego tematu, ale w innym wątku i z nowymi aktorami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by tak było, to by już dawno się za to zabrali ... a tak na razie cisza jest.

Zresztą co tu dużo pisać, już wystarczająco o tym było napisane na forum, nie ma sensu kolejny raz ciągnąć tego samego tematu, ale w innym wątku i z nowymi aktorami ...

 

I znowu ktoś wie lepiej za kogoś .

Opublikują tą ekspertyzę to się okaże w co jest grane i nie zmieni tego faktu kolejnych nawet 30 wątków na forum . A to ile to trwa nie musi być zależne od nich , ale chyba doskonale zdają sobie sprawą na czyją korzyść działa czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już temu spokój panowie, kto chce to je sobie kupi, ktoś inny będzie wolał coś innego. Przekonanych do własnego zdania i tak nie przekonacie a tylko niepotrzebne dyskusję się toczą.

Dyskusja , jest dyskusją , a dobrze by się stało gdyby ten certyfikat ujrzał światło dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem panie Józefie ale widzi pan że ta dyskusja nie ma sensu, zaraz pan też dostanie zarzut że jest pan przeciwko bo traci pan pieniądze tak jak już niektórzy :mur: A że sprawa o inną kwestię się rozchodzi

to nieważne, zawsze padają zarzuty o pieniądzach. Przedstawiciel dał ciała bo mógł już dawno tą kwestię wyjaśnić a tego nie zrobił.

 

*Do zwolenników tanich Hertz'ów z alledrogo - nic nie sprzedaję, nie zajmuję się dystrybucją, nie mam żadnych profitów ze sprzedaży marki Hertz lub innych. Po prostu chciałbym żeby dyskusja się toczyła na odpowiednim poziomie a ostatnio coraz częściej tak nie jest, zwłaszcza niektórzy moderatorzy nie potrafią się opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza niektórzy moderatorzy nie potrafią się opanować

 

Jesteśmy dorośli , po co przez opłotki? Chodzi o mnie? Kolego mając pewną wiedzę , której Ty nie posiadasz * zawsze reaguję jak ktoś próbuje siać zamęt (podróbki itd) , więc może trochę pokory?

 

 

 

* nie na darmo napisałem że przy próbach skierowania przeciw sprzedawcom z allegro "pokażą FV i tyle" . Towar legalnie kupiony , z legalnej sieci , a że z nie naszego kraju? To unia europejska ...no i tu teraz znów cytat

 

 

Przedstawiciel dał ciała bo mógł już dawno tą kwestię wyjaśnić a tego nie zrobił.

To nasza wina? Pisałem o tym daaaaawno temu jeszcze w pamiętnym temacie HSK. Jakby mieli i CHCIELI coś z tym zrobić to już dawno by zrobili . Już widzę jakby "klocki z Rzeszowa" miały na allegro "swoje tańsze odpowiedniki" , to znając "właściciela marek" pewnie sprawa byłaby szybciutko załatwiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba omowic kilka faktow mianowicie , ci ktorzy kupili te glosniki sa zadowoleni z ich jakosci , ci ktorzy porownywali nie moga wychwycic roznicy w dzwieku , ci ktorzy kupili lub poprostu potrafia licyc wiedza ze oplaca sie je kupic , kolejny fakt jest taki ze dystrybutor milczy w tej sprawie i to juz jego problem bo traci kase , kolejna kwestia ze dla mnie prywatnie nawet taka ekspertyza nie musi byc przesadzajaca bo widzac bezradnosci firmy hertz ktorej dystrybutor utopil w duzym stopniu sprzedaz i nic nie potrafi na to poradzic to nie posadzam bo nie mam dowodow ale nawet ekspertyza czy uczciwa czy nie jest jedynym posunieciem ktore moze cos zmienic na rynku....

 

Glosniki sa w sprzedazy od 2miesiecy i powazna firma nie potrafi zakupic kilku sztuk i sprawdzic po numerach seryjnych ? Jezeli potrafi ale potrzebuje na to az tyle czasu to widac ze albo Polska to zlaby rynek i ma go w powazaniu albo sam nawet nie potrafi rozroznic i a jezeli tak to nic tylko kupowac i liczyc na to ze bedzie sie zadowolonym....

 

 

arek-kowal

 

 

AI jak to w koncu jest z tymi zestawami ktore sa drozsze od tych za 300zl ale nadal dwa razy tansze niz te ktore jak to napisales sa przez dystrybutora wycenione na 800-900zl ?

 

 

A moze na straym modelu Hertza faktycznie sa tak duze przebitki ze mozna to sprzedawac tak tanio i jeszcze zarabiac ?

Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widzę to światło jupiterów, kiedy ujrzy światło dzienne ta ekspertyza :wstyd:

wtedy wszyscy potulnie, ładnie w rządku, ustawią się pod distro na kolanach - nie przesadzajmy, tak jak pisałem wcześniej, nie zaśmiecajmy już tego wątku.

Nakamichi - wiesz swoje, ok niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nasza wina? Pisałem o tym daaaaawno temu jeszcze w pamiętnym temacie HSK. Jakby mieli i CHCIELI coś z tym zrobić to już dawno by zrobili . Już widzę jakby "klocki z Rzeszowa" miały na allegro "swoje tańsze odpowiedniki" , to znając "właściciela marek" pewnie sprawa byłaby szybciutko załatwiona

Tak było z MDS08 i qba ;)

 

Na niektórych aukcjach spotkałem się z zapewnieniem o gwarancji akceptowanej na terenie całego kraju.

Jak w takim razie takie rzeczy traktować? Dodam, że sprzedawca ten nie ma w ofercie Boschmanna itp chińszczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widzę to światło jupiterów, kiedy ujrzy światło dzienne ta ekspertyza :wstyd:

wtedy wszyscy potulnie, ładnie w rządku, ustawią się pod distro na kolanach - nie przesadzajmy, tak jak pisałem wcześniej, nie zaśmiecajmy już tego wątku.

Nakamichi - wiesz swoje, ok niech tak zostanie.

Kiedy ja tutaj w roli wolego strzelca , sam nie sprzedaje wyrobów tej marki , zatem jestem wolny od stronniczości.

Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie , ale trudno mi z góry przyjąć za pewnik , ze jak ktoś nic nie mówi to nie ma nic do powiedzenia.

 

Już widzę jakby "klocki z Rzeszowa" miały na allegro "swoje tańsze odpowiedniki" , to znając "właściciela marek" pewnie sprawa byłaby szybciutko załatwiona :)

Sam nie wiem dlaczego , ale dokładnie tak samo sobie pomyślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakamichi - ja też nie mam z tego profitu, bo tak samo tym nie handluję i itp.

Nie mniej jednak tak samo można kupić Morele Tempo 6 dużo taniej - znów podróby ( powiem tylko że nie, a skąd to wiem to już rozmowa w 4 oczy )

 

W przypadku morela masz racje i nie tylko ty znasz temat. Jesli chodzi o HSK to inna historia gdyz nie pochodza one z PL dystrybucji i fabryki Hertza.

 

Gwarancje "tanich" HSK tez mozna sobie o kant d...y wytrzec. Watpie aby przy reklamacji sprzedajacy ktory sam je imporuje z Chin wymienil ci je na nowe bo raczej odsylac ich do chinczyka nie bedzie....nie probujcie tylko wysylac ich do ELCO bo tam przy sprzedazy dealerom produkty Hertza sa skanowane.....i zaraz wyjdzie ze to produkt zza lady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zareklamować jakiś głośnik*? Porównałbym to z reklamacją opon, czy akumulatora ...czytaj znajdą milion i 2 powody że wina jest po Twojej stronie i możesz iść sobie do sądu i powołać biegłego .

 

 

*nie piszę o ewidentnej wpadce jak np. ulatujące przewody od tweeterów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zareklamować jakiś głośnik*? Porównałbym to z reklamacją opon, czy akumulatora ...czytaj znajdą milion i 2 powody że wina jest po Twojej stronie i możesz iść sobie do sądu i powołać biegłego .

 

 

*nie piszę o ewidentnej wpadce jak np. ulatujące przewody od tweeterów ;)

I tu tez nie musisz mieć racji .

Prawie zawsze reklamacje są załatwiane , nawet gdy istnieje znaczny udział winy użytkownika.

Albo wymienia się bezpłatnie , albo poszukuje się kompromisowego wyjścia z zaistniałej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zareklamować jakiś głośnik*? Porównałbym to z reklamacją opon, czy akumulatora ...czytaj znajdą milion i 2 powody że wina jest po Twojej stronie i możesz iść sobie do sądu i powołać biegłego .

 

 

*nie piszę o ewidentnej wpadce jak np. ulatujące przewody od tweeterów ;)

 

Reklamowales kiedys produkty Hertza?? Wiec sie nie wypowiadaj i nie opowiadaj glupot. Akurat sprzedaje sporo Hertza i jak w kazdej firmie sa reklamacje...w 95% klienci dostaja nowe glosniki. Jakies pol roku temu gosc przyniosl mi ES300 na reklamacje. Po otwarciu pudelka tak smierdzialo spalenizna ze musialem sklep wietrzyc......odeslalem do ELCO i o dziwo gosc otrzymal nowiotki glosnik.

 

Akurat ELCO jesli chodzi o klienta jest mu bardzo przyjazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...