Skocz do zawartości

III Piknik SCA ;) !! - Luźna dyskusja


W który weekend lipca ma odbyć się piknik  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W który weekend lipca ma odbyć się piknik

    • 1-3.07
      5
    • 8-10.07
      13
    • 15-17.07
      21
    • 22-24.07
      9
    • 29-31.07
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepiej by było gdyby kto ma jakąś miejscówkę, najlepiej własną napisał co może zaproponować, wszystkie ośrodki wczasowe czy miejscówki oblegane latem przez turystów raczej odpadają, najlepiej jak ktś ma miejsce przy chacie żeby prad był. Potem można zrobić jakąś ankietę i wybrać, wiadomym jest że wszystkich nie zadowolimy ale można jakąś sensowną propozycję wybrać. Jeśli nie ma propozycji to i nie ma czego wybierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża część ludzi jest ze śląska,a jechać tyle km (osobiście ok 1k w obie mam) na 2 czy 3 dni pikniku to jak dla mnie trochę nie bardzo,mimo szczerych chęci.

Ja bym był za centrum tak jak w tamtym roku,no chyba ze nikt organizacji się nie podejmie wtedy można pomyśleć o jakimś bardziej "egzotycznym" miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem że przyjadę wszędzie ... miejsca w aucie w cholerę, mało pali (taniutkiej ropy ;) ) , to co mam nie być? Właśnie przesiedziałem 22 dni urlopu w domu , więc wyjazd na dłuższy weekend dobrze mi zrobi , a w sumie nam , bo przyjadę z familią (koszulkę dla syna już zamówiłem) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniutkiej ropy ;)

Wiem do kogo się zgłoszę po zapas, jak będzie nas czekać wycieczka ze Śląska nad morze :rotfl:

 

 

W sumie, to mnie też wszystko jedno, może i być do Gdańska, chociaż trochę daleko, ale za to, na 3 dni, mam nadzieję.

Skoro Raadek wspominał o swej "posiadłości", jeżeli jest chętny na zorganizowanie tam takiego eventu, to jak najbardziej, podróż to już sprawa drugorzędna :wink:

 

 

Na razie to i tak z takiego gadania wiele nie wyszło, ktoś coś zaproponował, lecz z tego co udało mi się doczytać, to właśnie wyżej wspomniany, na dzień dzisiejszy mógłby postawić sprawę kawę na ławę.

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi są na trzech działkach.Jedni nawet z Katowic :) ogólnie ludzie z którymi idzie się dogadać a nawet posiedzieć przy piwku.

Do sklepów,barów,plaży i sztachetówki jest OK 800m.

Jeśli będzie ciasno to namioty będą na ogrodzonej działce a samochody na działce któregoś sąsiada(myślę że się dogadam).

Edytowane przez Raadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,w niedalekim Olsztynku jest gość który chętnie uzupełni brakujący drzewostan na koszt zainteresowanego :rotfl:

 

Plaży ??

Jest chyba nawet strzeżona,czysta o łagodnym zejściu.Oczywiście jest też bar na plaży.

Nie chcę żebyście się zbyt najarali,to wioska(nie kurort :rotfl: ) o dość ciekawym położeniu.

Edytowane przez Raadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...