Skocz do zawartości

III Piknik SCA ;) !! - Luźna dyskusja


W który weekend lipca ma odbyć się piknik  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W który weekend lipca ma odbyć się piknik

    • 1-3.07
      5
    • 8-10.07
      13
    • 15-17.07
      21
    • 22-24.07
      9
    • 29-31.07
      6


Rekomendowane odpowiedzi

nawet na Hel mogę jechać, tylko żebym wiedział o tym wcześniej :)

 

 

 

Wlasnie wrocilem i aktualnie jestem sceptycznie nastawiony do podrozy :D Ja jestem takiego zdania ze jak ma byc w miare ( z wyjatkami ) rowna odleglosc to Lodz ewentualnie Piatek :D A jak rownosc postawimy na drugi plan to moze jakies pole namiotowe nad morzem wykupic na pare dni :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U siebie mogę zaproponować takie miejscówki jak:

 

- Tor reallycross - jest tam miejsce biwakowe, kibelki, miejsce do grillowania, itp. (Zlot BMW, Zlot mercedesów)

- Brzoza Toruńska - agroturystyka, tanio tam jest :)

- Barbarka - bardzo fajne miejsce, park linowy itp, wiem, że jest schronisko i hotelik gorzej z namiotami..

- Camping tramp - Miejsce typowe to tego typu imprez, organizowane były zloty Hondy Prelude, zabytkowych pojazdów..

 

Niestety za wszystko trzeba płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hel ( i cały ten grajdołek zwany wybrzeżem ) w czasie wakacyjnym to ...porażka :kwasny: .

Jak będzie 500 i Vega do pomęczenia to ...walę nawet do Ustrzyk Górnych :rotfl:

 

leonsr60 sejem 900tką :wink: jechałem w "podróż poślubną" z Gdańska do samego Zakopca najważniejsze to ...

przebyć jak największą odległość do czasu pierwszego "popasu" :lol:

Edytowane przez wasylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jedno gdzie pojadę ... jak trza to trza !

 

Tylko pamiętajcie że odsłuch 10-15 (oby więcej) autek to cały dzień w du...szy , więc na "wczasowanie" i plażowanie nie liczcie zbytnio . Ludziska tak jak ostatnio pochleją w piątek , to w sobotę nie było komu gadać do 2 w nocy przy ognisku(małe grono się ostało) , bo wszyscy popadali jak kawki . W niedzielę też trzeba się zbierać ok południa (zakładam wstępnie rejony połowy kraju) bo w poniedziałek praca , tak więc woda do pływania to nie mus lecz najwyżej miły dodatek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska tak jak ostatnio pochleją w piątek , to w sobotę nie było komu gadać do 2 w nocy przy ognisku(małe grono się ostało) , bo wszyscy popadali jak kawki .

Halo, ja się ostałem, mimo że spożyłem alkohol :zdrowko:

Prowadziłem konwersację przy ognisku o 2 w nocy w zacnym, kameralnym gronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie bijmy piany na 10000 stron...

 

Jak ktoś ma dobre miejsce proszę wstawiać link opis oraz chęć podjęcia się organizacji...

Centrum Polski mile widziane!

 

I nie piszcie proponuje tu tu tu....

 

Jeżeli jesteś pewny, że masz dobre miejsce oraz podejmiesz się zorganizowania tego proszę o informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil ale przecież była propozycja raadka bardzo rozsądna. Czy zawsze Łódź i okolice musi być? Nie przesadzajmy. Ci co chcą to przyjadą. Brak kasy też nie powinien mieć większego znaczenia skoro już wiadomo, że zlot będzie i można pogłówkować jak przez te ok pół roku kasę zdobyć. Gadanie, że samochód może nie dotrwać też nie jest zbyt trafione bo może i po 10km paść. Polska do jazdy jest popieprzona i tego nikt z nas nie zmieni a w lato drogowcy na dobre się 'rozłożą'. No i wyrobów autostradopodobnych jest u nas coraz więcej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie bijmy piany na 10000 stron...

 

Jak ktoś ma dobre miejsce proszę wstawiać link opis oraz chęć podjęcia się organizacji...

Centrum Polski mile widziane!

 

I nie piszcie proponuje tu tu tu....

 

Jeżeli jesteś pewny, że masz dobre miejsce oraz podejmiesz się zorganizowania tego proszę o informację :)

 

Ja, tak jak wczesiej napisałem, daje PROPOZYCJE Międzyzdrojów a własciwie przy. Wszystko jest do obgadania... Zdaje sobie sprawe ze nie jest to centrum i ze wiele osób by zrezygnowałą, ale najlepiej w takim wypadku zrobić ankiete. Jeżeli centrum to centrum - lodz/okolice. Jeśli nie to propozycji bedzie pełno, każdy bedzie chwalił to gdzie ma najblizej. Osobiscie Łódz mi odpowiada najbardziej i jest sprawiedliwa bo pod np zakopiec to sie nie wybiore niesety. 2k km... To nie dla mnie, tak zamo zakopiec raczej nie przyjedzie do miedzyzdrojów ;D

 

Jestem za Centrum, a najlepiej jak już bedą konkretniejsze plany i propozycje to ankiete cyknąć i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem przeciwny Łodzi :P raz ze poprzedni Piknik byl u nas wiec przydaloby sie jakiejs odmiany a dwa ze nie bardzo jest gdzie/u kogo to zorganizowac, bo dla was to prosto powiedziec "zrobcie w Łodzi, najlepiej bedzie" ale nie interesuje juz was jak i gdzie konkretnie, a tu u nas niestety sprawa az tak rozowo nie wyglada zebysmy mieli miejscowek na peczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Miejsca ktore podalem na wakacje nadaja sie idealnie. czyli masa ludzi duzo gapiow, usmiechniete mordki i metne oczy od % :P Ja sam bym musial dojechac jakos do 150 km w zaleznosci gdzie byloby organizowane. Kolejna sprawa to zorganizowanie. Podalem przykladowe miejsca - niestety nie mieszkam blisko wiec lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca ktore podalem na wakacje nadaja sie idealnie.

 

 

Dlatego wlasnie na piknik zupelnie sie nie nadaja :) o ile sie orientuje to wiekszosc woli aby to byl piknik w naszym spokojnym gronie a nie zeby dresy Ci miedzy autami lataly i zamiast spac sobie spokojnie w namiocie/domku/whatever to bys kampil w aucie czy Ci zaden wzmaka nie wykreca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...