Skocz do zawartości

CarAudio by arcziflo :D


arcziflo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 400
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cursor, slyszalem ten piecyk AMA i pieknie gra wyraziscie i szczegółowo

Słyszałem S640 i nie twierdze, że nie jest szczegółowy, ale jednak ostrzejszy od philipsa dap4040.

Nie lepiej byłoby zapolować na protovisiona reality albo ama stereo? Z tego co wiem to są lepsze.

Sam w końcu muszę znaleść jakiegoś speca, który konkretnie zrobi mi mojego Protovisiona Reality 284.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, wiesz tak mnie urzekł ten ama ze nie mam do niego żadnych zastrzeżeń

góra jest wręcz krystaliczna i to mi bardzo odpowiada :P a z helixem myślę ze będzie ciekawe połączenie :P każdy oczekuje coś innego :P

 

I już w domku nowy nabytek :P teraz oczekiwania na Helix P1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valenti.no, dzieks :hyhy: mam nadzieje ze w nidziele zawitasz w Lipnie

 

Helix P1 juz chodza pod ama s-440

 

jak to gra :P hym :P godnie :P zywiolowo , nie ostrzy :P i z kopem mds06 no i bardzo glosnoooo :P jak dochodzi bass z re to juz jest poezja :P

 

zostalo mi poprawienie drzwi z mds06 (musze lepiej dopracowac) i zabudowa bagaja , bo raczej nic sie nie zmieni :P chyba ze suby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, no obsluchamy ale jeszcze walcze z gwizdem w tweeterach na odpalonym silniku :hyhy: ale chyba juz wiem co jest grane.

 

no przyjemnie gra u valenti.no, sprzecik :P troche mi basu. reszta perfekt. brakowalo :P i myslalem ze r6 troche inaczej graja :P jednaj mds06 na zadne inne woofery nie zamienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra tak że wszystkie tony są mniej wiecej na jednej głośności :hyhy: bez loudnessów, konturów i innych itd.. ustawiałem na mikrofonie. I dodam że nie mam porządnego wygłuszenia (bedzie dopiero jak na wiosne- jak polakieruje auto). Ale niestety nie bede w Lipnie Ale postaram sie być w Bydgoszczy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze walcze z gwizdem w tweeterach na odpalonym silniku

Też ostatni z tym walczyłam u siebie po wymianie na 7897, u mnie winne tego okazały się kiepskiej jakości kabelki sygnałowe Alpinki :P niedługo będę wymieniał je na lepsze :hyhy:

 

[ Dodano: 2009-10-02, 20:34 ]

Ale postaram sie być w Bydgoszczy

No to może wtedy uda się nam spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie winne tego okazały się kiepskiej jakości kabelki sygnałowe Alpinki :P niedługo będę wymieniał je na lepsze :P
i 80% przypadkow to druty... Ja po zmianie na Oehlbacha wykosilem wszystkei swiesty od reki.... A po ostatniej imprezie w katosach swist powrócił... :hyhy::P Ale poradzimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że świsty głownie są spowodowane złym umiejscowieniem wzmacniacza kiedyś sam sprawdzałem i jak położyłem piec przy kabelku + to świsty były jak oddaliłem to znikały(ciekawe jak teraz będzie). Ale kabelki też mają ogromne znaczenie :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valenti.no, no to w bydzi dokladnie odslucham bo widziales sam ze troche mnie gonil czas :hyhy: sorki ale najwazniejsze ze uslyszalem i zobaczylem ten sprzecik :P

no ja też za dużo nie słyszałem... to trzeba na spokojnie ulubione płyty zapuścić i słuchać słuchać słuchać... wiec nastepnym razem na dłużej musimy sie widzieć :P a jak- tym pionkiem jestes zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valenti.no, no to w bydzi dokladnie odslucham bo widziales sam ze troche mnie gonil czas :hyhy: sorki ale najwazniejsze ze uslyszalem i zobaczylem ten sprzecik :P

no ja też za dużo nie słyszałem... to trzeba na spokojnie ulubione płyty zapuścić i słuchać słuchać słuchać... wiec nastepnym razem na dłużej musimy sie widzieć :P a jak- tym pionkiem jestes zainteresowany?

 

 

Nom :P trzeba sie ustawic na dłuższe odsłuchy :P jasne ze jestem zainteresowany :P jak cos to Rafałowi mogłbyś dać na niedziele albo jak nie to w bydzi sie dogadamy :P i czekam na fotki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, dopiero się dowiedział że MDSy mogą pogonić basem a ma je ładnych kilka miesięcy. Nie wspomnę że jakiś czas temu jak tylko je odemnie dostałeś to Ci się nie podobało jak grają.

 

o zabudowie nie chcę mówić bo miała być już bardzo dawno temu. Zamiast siedzieć non stop przed kompem wziął byś się za robotę bo ostatnio Twoje modyfikacje ograniczają się do wyrzucenia i wrzucenia jakiegoś pieca i głośników a to 5 minut roboty.

 

Dlatego działaj bo zbanuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, hehehe :rozpacz: oj tam bo wiesz ciagle modyfikacje :D itd :D no i wreszcie mam to co chce :) jest pieknie i mysle ze czas na zabudowe Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-10-06, 14:19 ]

No i jedzie do mnie Pioneer DEH-P88RS

 

[ Dodano: 2009-10-06, 15:04 ]

No i bedzie tak http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

post-111-1254521706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...