Skocz do zawartości

CarAudio by arcziflo :D


arcziflo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 400
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maxtz, Przepraszam to bylo przedostatni raz :zdegustowany: Co ja zrobie ze nasza Poczta Polska tak funkcjonuje http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif hehe napewno do weekendu nie dojdzie :rotfl: ehm szkoda. Ale cos czuje ze czeka mnie sporo regulacji systemu i mam nadzieje ze jak wszystko zrobie tak jak sie nalezy to zagra tak przyzwoicie :) bo juz teraz zostaje usmiech na twarzy Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

maxtz,

Teraz jest

Jednostka: Pioneer P88RS

Przód:

MDS06+Audio Art 200.2XE

helix P1+AMA S-440

Wzm tył:

DLS A6 + RE SE 12D4

 

Jeden RE mi tylko zostal :| i tez bedzie niedlugo na sprzedanie :/ mysle o innym subie i moze dls poleci tez :P:zdegustowany: narazie dopracuje przód no i później przyjdzie czas na bagażnik :D :oczami:

Gra naprawde fajnie ale dopiero powiem jak zrobie drzwi slupki podlacze aktywnie pod radyjko :D musze pozapinac wszystkie guziki ale juz jest milo http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin_plock,

hehe :zdegustowany: musze pomyslec nad tym :D i jaos piece umiejscowic :D bo nie wiem co bede mial za piec na suba i samego suba :D dlatego nie wiem dokladnie co mam robic :D w lutym chyba bedzie nowy subwoffer :P ale jeszcze sie okaze;)

 

[ Dodano: 2009-10-20, 21:42 ]

Arczi a porządek w bagażniku z kablami ogarnąłeś ?? :D

 

Pewnie nie skoro Pisze: "dopracuje przód no i później przyjdzie czas na bagażnik http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif" :D:|

 

Dokładnie :D najpierw przód później tył :/

Myślę o jakimś fajnym subie ale narazie to tylko plany :D

Pozdrawiam :D

 

[ Dodano: 2009-10-22, 20:34 ]

no i mysle nad czyms nowym do bagaja w niedalekiej przyszlosci moze audison vrx1.500 + RE XXX12 :D ale narazie to plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Spoko, wszystko w porządku, jeszcze go nie spaliłem :wink: Narazie sobie plumka razem z Re SE 10" 2x4ohm i nie jest źle tylko denerwuje mnie regulator basu bo trzeba gaina na wzmaku dać na full i dopiero regulator działa. Muszę go odłączyć i ustawić na stałe a na radyjku sterować subem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@riusz :) ja nie pamietam jak bylo z tym sterowaniem bo nie uzywalem za czesto :) jak ustawilem to tak gralo :D

 

zaczek111 to bedzie masakra:) SE12 sa troche za wolne nawet jak dla mnie :) HCCA12 jest sporo szybszy i to nawet pod RF T10001BD :)

zobaczymy co pokaze pod TEC SPL COMPETITION :) miejmy nadzieje ze nie bede zawiedziony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe greg-si nie przesadzaj :P nie bylo tak zle ;) teraz czuje ze bedzie poprosu delikatna masakra:) ale musze zrobic dobry przodzik :) moze polece w 3 way :) w koncu 2 kanaly mam niewykozystane z ama s440 :)

 

wachcio :D przeciez wiesz ze ja nie lubie glosno muzyki sluchac ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...