Skocz do zawartości

ALPINE jaki model kupic


Marcin165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam proźbe mógł by mi ktoś doradzić jakie kupić radio ALPINE bo wszyscy mówią ze to dobre radia ma pod nim grac skrzynia basowa ze wzmakiem i głośniczki na przód hertza. Muzyki słucha techno chociaż nie kiedy też jakieś hity radiowe zdarzy się tez jakieś disco ale przeważnie muzyka klubowa i techno

 

Z góry dzięki za rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nie dziala ? :P W dobrym stanie ok 800 - 1000 zl. Powiem Ci jeszcze tak - poczytaj troche to furum, uzyj szukaczki - bo w tej cenie jest dosc duzo ciekawych radyjek, nie tylko Alpine. Ze swej strony takze moge polecic nieco tansze radio Alpine : 9855r. Ma wiecej "wodotrysków" ale brzmienie rownierz dobre. Jak dla mnie . Wystarczy ze wpiszesz te modele w szukajke a znajdziesz wiecej opinii. Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kazdy ma inny gust, inne wymagania i inne mozliwosci ( zwlaszcza finansowe) . Tak to juz jest. Moge tez doradzic bys zobaczyl w odpowiednim dziale czy w najblizszym terminie nie ma gdzies blisko ciebie jakiegos spotu - wtedy moglbys podjechac, posluchac, pomacac dobre radyjka i porozmawiac z ludzmi na zywo. 9835r to..hmm.. taki forumowy hit ;) 9855r rozni sie wyswietlaczem ( ma bio lite ) no i brzmieniem - choc np ja na swoich komponentach na poczatku nie moglem zauwazyc roznicy .. Warto o nich i o jeszcze innych poczytac chociaz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ogólnie alpine lepsze od pionka:) a kenwood to nie wie jakos nie jestem pzrekonany do tego sama nazwa mnie juz zraża zeby to kupić

 

1. Nieprawda (zależy od modelu w danej klasie cenowej) poza tym, każdy lubi co innego.

2. Kenwood to BARDZO zacne radia, nie wszystko co bardziej popularne jest lepsze. Przeciętny zjadacz chleba nie zna np. firm Audio Art, Zapco czy DLS etc.

 

P.S. A Mcintosh też by Cię zrażał (joke) :zglupkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenwood to nie wie jakos nie jestem pzrekonany do tego sama nazwa mnie juz zraża zeby to kupić

He he to ja juz nie mam pytań. Ten KENWOOD KDC-BT6544U ma wszystko oprucz aktywki i brzmienie bardzo fajnie chodz znajda sie tacy co powiedza ze maja słaby bass a ja sie z tym nie zgodze sam przesiadlem sie z Alpinki w podobnych $$$ na tego Kenia i nie załuje a jak go brałem to kosztowało mnie nie cało tysiaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...