Skocz do zawartości

Fiat Marea Week by Boss


bosss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to już wiadomo gdzie maluch mieszkał u poprzedniego właściciela :D w sumie kurdupelek :)

Z tych małych jak sony, to jeszcze denona widziałem ale jak by się sprawdzał na sykach to pojęcia nie mam, symbol DCA z jakimiś cyferkami miał.

 

edit:

O tego mi chodzi

post-4056-0-53087000-1297724613_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czaka na swoją kolej. Brak czas i miejsca na grzebanie. chyba dopiero w week. Ale za to mam już coś odpowiedniego do zamknięcia skrzyni:)

 

Patrząc na kable i na mój portfel chyba skuszę się na Prolinka. Jak mówił pantol89 i z tego co pamiętam Gazownik też na nich jedzie. Na dobre kable trzeba wyłożyć ok. 400PLN na 2x5m i 1x1m. A mydlę że nie mam jeszcze klocków które by wymagały takich sygnałówek. Chyba kupie Prolinka 10m do tego 6szt wtyków Neutrik. To podzielę na 2x4,5m do phasea i metrowy kawałek do Soniaka. Wyjdzie bardzo przyjaźnie cenowo a kabel sprawdzony i dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie ma co płakać. Dzisiaj radio jedzie do doktora. Generalnie prawa jest prosta bo na obwodzie masy jest bezpiecznik SMD ale cała komplikacja polega na tym że trzeba rozebrać cały mechanizm od góry żeby dostać się do owego. Dlatego wole się za to nie brać. Zawiozę, odbiorę za kilka dni gotowe bo nie chce ryzykować uszkodzenia radia za 50-60PLN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest luka 'serwisowa' która pozwala zarobić trochę serwisom pioneera żeby mieli jakąś robote, bo tak to by firma upadła ;]. Standard w pioneerach , nie ma sie czym przejmować , gorzej tylko bo calusieńkie radio trzeba rozebrać w mak, więc mam nadzieje że doktor dobry i skreci wszystko tak jak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pediatra naprawia radia dla łódzkiej renomowanej firmy robiącej CA wiec powinien ogarnąć temat. Z gadki wiedział o czym mówi. Zobaczymy. Zostawiłem mu jeszcze wzmak do wymiany potencjometru. Krzyknął 60-70PLN do odbioru we wtorek. Mniej więcej naświetlił mi temat przez który poszło do Piotera. Musze trochę poprawić masę instalacji bo będzie się tak działo nagminnie.

 

Wiec przez week poprawki instalacji a później jak z jajkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...