Skocz do zawartości

Fiat Marea Week by Boss


bosss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest luka 'serwisowa' która pozwala zarobić trochę serwisom pioneera żeby mieli jakąś robote, bo tak to by firma upadła ;]. Standard w pioneerach , nie ma sie czym przejmować , gorzej tylko bo calusieńkie radio trzeba rozebrać w mak, więc mam nadzieje że doktor dobry i skreci wszystko tak jak trzeba.

 

Pioneer po prostu przewidział, że wielu użytkowników radioodtwarzaczy przepina wtyki RCA bez wyłączenia sprzętu...

Także lepiej jeśli padnie bezpiecznik smd, niż np. procek radia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i tutaj muszę się zgodzić z miki87. Akurat nie jestem takim Asem że przepinam na włączonym ale podpiąłem liche rca i wyszło co wyszło. Ale nie o tym chciałem mówić rozmawiałem ze znajomym który miał identyczną sytuacje ale jemu zwarło na wzmacniaczu ale jego clarion nie miał zabezpieczenia i z tego co mówił to masa rca procek i coś jeszcze poszło nawet nie naprawiał bo nie warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było czasu ani z czym jechać kręcenie gałkami bardzo intensywne. Wyeliminowałem już turbo z tweetów :) jutro wkładam 3520 i zobaczymy co będzie bo mam teraz Alpine 3503 i taka ostra że nie idzie jeździć a skręcona na min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj stałem się posiadaczem nowej jednostki sterującej. Która najprawdopodobniej zastąpi mojego obecnego P88RS. Można powiedzieć że trafił mi się rarytas bo dorwałem Pioneera DEX-P99R. Z tego co wyczytałem na forach różnica miedzy nimi jest znacząca jeśli chodzi o jakość dźwięku. Ilość detali, klarowność i czystość z P99R jest nie do porównania z P88RS. Zobaczymy w końcu made in Japan. Radio jest w stanie wizualnym b.dobrym. Wiadomo nie jest to ideał, wymagało wyczyszczenia ale z tym już się uporałem.W chwili obecnej ma jedną bolączkę ma problem w wyjęciem płyty ale to wina trybów. W pon oddam go na przegląd i naprawę usterki. Do radia jest wszystko co powinno być poza mic. Czyli panel z etui, ramka montażowa i ozdobna, kostka ISO (do zarobienia), nawet pilot z podstawkiem.Tak to się prezentuje.

http://img833.imageshack.us/img833/254/dsc8472.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/1411/dsc8478s.jpg

http://img851.imageshack.us/img851/9645/dsc8475.jpg

 

DEH-P88RS vs DEX-P99R

http://img222.imageshack.us/img222/6939/dsc8481.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Po podłączeniu okazało się że nie ma takiej bajki jak mówił sprzedawca ale nie mam do niego pretensji za 40PLN to i tak że się włącza. Radio piszczy w środku. Głośniki również piszczą wiec coś tam z radia wychodzi. Ale nie gra. Mechanizm opuszczania windy też nie działa. Mam nadziej że jest to do naprawienia. W poniedziałek zawiozę go do mechanika :zawstydzony: A jeśli się nie uda pójdzie jako dawca :wsciekly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, ale moim zdaniem za szybko zmieniasz sprzęty. Czy na tych głośnikach i wzmakach będziesz czuł różnice ;/. Ja swojego rsa nie sprzedam nawet jeśli na spotach powiecie, że gra źle :) Przecież nie masz mega hiendu by czuć różnice pomiędzy radiami, tym bardziej ze z pionka mam zamiar sporo wyciągnąć. Ile lat ma ten p99r?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tych głośnikach i wzmakach będziesz czuł różnice ;/

 

Bedzie, to mozna mowic w ciemno. Plus z tego DEX'a moim zdaniem wiecej wyciagnie. Jedyne co mi w jego systemie nie pasuje to ten PHASE ale i to jest do przeskoczenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole się wtrącić z tego względu że maglowałem te radia u siebie.

Na wstepie gratki za zakup choć widzę że zabawy z nim będziesz miał troche ? Radio piszczy w środku ? Piszczeć może przetwornica ale ona jest na kablu. Choć sprawna przetwornica i panel gwarantują bezgłośną prace radia- ściślej przetwornicy. Bo radio samo z siebie nie piszczy nie ma opcji.

Pytanie jeszcze czy masz oryginalna przetwornice i jakie jest zasilanie foli El bo jak przetwornica nie od tego radia to z podświetlaniem możesz sie szybko pożegnać (już w serii nędznie świeci w słoneczny dzień taki urok - a raczej konstrukcja wyświetlacza) a nowa folia to koszt 95zł+ wysyłka + wymiana która jest mega skomplikowana.

 

No dosyc już straszenia :) Teraz konkrety.

P99R , P9400MP i P88RS to całkiem odmienne radia. Każde gra inaczej , i nie sa to takie małe różnice jakby komuś mogło sie wydawać- przynajmniej w moim odczuciu rzecz jasna. Jak ogarniesz radio , doprowadzisz do stanu 100% sprawne to napisz jakie sa Twoje odczucia. Ja na razie nie będę pisać , co by nie zrobić Ci autosugestii które 'lepsze' , zobaczymy jakie różnice wyłapiesz i czy słyszymy podobnie.

Jedno Ci powiem różnica JEST :ok: Szczególnie w działaniu jednej funkcji miedzy P99R i P9400MP , a P88RS... jak masz pilota to wypróbujesz - taka mała podpowiedz :)

Tak wiec czekam na Twoje odczucia.

 

Ps. gdyby szedł na dawce to daj znać to jestem pierwszy w kolejce o ile mechanizm CD z laserem sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...