Skocz do zawartości

2x PIONEER TS-W302


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wiecie może coś o tym subie??? Dokładnie chodzi o dwa subwoofery pioneera japońskiej produkcji model TSW302. Mogę mieć dwa takie w idealnym stanie za 120zł. Ogólnie szukam czegoś co uzupełni mi przód, dlatego pytam co sobą zaprezentuje taki pioneer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu mają opinię mułów nawet w closed ?

 

Ja nie bazuje na żadnych opiniach bo z nimi różnie bywa. Miałem te głosniki, słucham różnej muzyki i moje stwierdzenie jest takie jakie opisałem.

Jak czegos nie miałem w ręku, ani też nie uzywałem/słuchałem to nie wypowiadam sie na dany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to w sumie fajnie wiedzieć ze jest ktoś kto ma inne zdanie w koncu, moze ktoś pędził te pjońery jakims wzmakiem z df >100 :) albo takim co ma 150 w mostku, w złej budzie itp i taka plota powstała, ja z tego powodu nie kupiłem wlasnie tego pionka i to rok temu za kwotę 120 zł prawie nówka bo opinie są koszmarne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

downloader jesli chcesz tylko uzupelnic przod to proponuje poszukac czegos z papierowa membrana, najlepiej jakiegos olda z usa itp. w granicy 150-200W RMS

 

Mialem kiedys takiego starego EQ fest staruszek, nie pamietam modelu, ale 12" i ladnie to pukalo :) Burdelu na osiedlu nie zobilo, ale w srodku milo wlasnie uzupelnialo woofery z przodu :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze DS to najniższa seria. Plan ogólny jest taki żeby tanim kosztem uzupełnić przód. Najlepiej 2x 25cm coś w granicach właśnie 150-200W. Dotychczasowe suby jakie miałem robiły za "zadymiarzy" i każdego miałem góra 2-3 miesiące. Znudziło mnie to już... no może na pewien czas :zglupkiem: . Chciałbym właśnie coś starszego na dłuższy czas, ale mam małe pojęcie o subach stworzonych do "grania heh. Samochód jak najbardziej wygłuszony od podłogi po dach, więc o to proszę się nie martwić :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak JBL całkiem fajny był, ale poszedł za nie całe 80zł. EQ może i fajny, ale 30l to trochę za dużo. Domyślnie ma to być zamontowane w golfie mkII. Mam zamiar zabudować z żywicy boczki w golfie. Tak więc mam do wykorzystania max 20-25l może według mojej koncepcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...