Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

rooski, będę bardzo dźwięczny za próby odsłuchania :)

 

Czy to nie Ty czasem na innym forum szukałeś 2x Vibe Air 12" lub GZ ?? Kolega chce sprzedać swojego Vibe'a 12" Mogę się go wypytać o szczegóły.

 

PS. rooski, jeżeli spot będzie 15.04 to już będzie po świętach :wink:

 

hmmm faktycznie. Coś mi nie poszło z myśleniem;-P a o tą 12" śmiało wypytaj i wal jak w dym do mnie na priv`a. ale jak by miał dwa to już całkiem byłoby miodzio:-) Wiem że kiedyś passat_eq z tuningforum miał swoje dwie sztuki z owianego sławą crx`a ale jakoś tak przysnąłem na jakiś czas z hobby i dopiero na nowo się ogarniam... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:

 

Witam

 

Ze względu na małą sprzedaż zamówienie zostało odłożone, powrócimy do niego w maju.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Polink

 

 

I z czym tu jechać....

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za milenijnym godz tez odpowiada

 

Ja nie ukrywam że też wolał bym milenijny. W ostatnią niedzielę był tam spot miłośników amerykańskich samochodów. Cisza, spokój, można się piwa napić, nawet pizze pod most zamówić;-) Jakoś nie ciągnie mnie w niedziele w stronę centrów handlowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mi to ryba wsumie gdzie sie spotkamy ;p hehe wiec ustalcie miejsce zeby juz nic nie zmieniać i gitara :D

 

 

NO TO WSTĘPNIE

 

DATA 15. 04. 2012 WROCŁAW MOST MILENIJNY obok Orbity godzina 15 : 00

 

tylko jest inny problem jak na most dojechać to wiem ale jak pod most to nie wiem wiec najlepiej jak by ktoś może pokierował tych którzy nie wiedzą ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jest inny problem jak na most dojechać to wiem ale jak pod most to nie wiem wiec najlepiej jak by ktoś może pokierował tych którzy nie wiedzą ;p

 

To może ja się podejmę. Gdzie most milenijny każdy wie.

 

http://images35.fotosik.pl/1258/715c02e1a0ea6dd1med.jpg

Więc:

1.(trasa czerwona) jadąc mostem, przy zjeździe(w stronę ulicy milenijnej) na pierwszych światłach w lewo w ulicę popowicką i po około 250-300m znów w lewo w uliczkę. Jakieś 500m i jest parking pod mostem.

2.(trasa zielona) jadąc ulicą popowicką w stronę mostu skręcić w prawo jakieś 250-300m przed mostem:-)

3.(trasa żółta) Jadąc ulicą wejcherowską jechać prosto przez skrzyżowanie z popowicką

4.(trasa niebieska) Jadąc od strony miasta ulicą milenijną na światłach przed mostem w prawo w ulicę popowicką później jak w pkt 1.

 

Hahahah po takim opisie nawet ja bym trafił:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... czemu akurat 15 :mur:

Mam wtedy start w BikeMaraton czy cuś. Mogę być w każdy weekend kwietnia, ale nie 15tego...

No nic, trudno. Powodzenia :wink:

 

Edit, chociaż... może uda mi się zajechać, tylko trochę później. Jak coś to będę się kontaktował z Inspektorem.

Pzdr i obyyyy do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurw* ale mi dojeb*ało... ...

 

 

 

w niedziele sie dowiedziałem ze 15 mam egzaminy w szkole ... i jeszcze na dodatego 21 kwietnia gdzie byłem ustawiony na zlot w rothenburgu ... wiec moje plany hu* strzelił .... lipton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem wam tak drugi egzamin w szkole mam około godziny 14 wiec zjem obiad i ruszam z BC wiec jak będziecie siedzieć trochę dłużej to zdążę ale jak cos to będe dzwonił do kogos z was :D Do jubego mam Numer :D wiec spoko, raczej dam rade :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle będzie ktoś chciał coś testować? Zabrać jakieś fanty?

Hmm zależy co masz:)

Ze swojej strony gdyby ktoś chciał mogę ze sobą zabrać PS201T, Hertza hs200, Es250(pierwsza seria z okrągłą kopułką), wszystko w paczkach. Suby jedynie dla konkretnych zainteresowanych ze względu na dość duże gabaryty:D Do tego jeszcze hammer 12 z auta.

 

Cieszyłbym się gdyby ktoś miał ze sobą jakiegoś fajnego suba 12', chętnie zobaczyłbym jak gra u mnie jakiś sub z lepszym zejściem i cięższą membraną niż mój Hammer 12...

 

Na spocie będę na pewno, z BikeMaratonem jakoś się wyrobię bo start mam przed południem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...